Fatih Cankurtaran Böcek İlaçlama

Cankurtaran Fatih böcek ilaçlama şubemizde de halk sağlığını korumak için 7/24 çalışmaktayız. Uzman kadromuzla Fatih ilçesine bağlı bulunan tüm mahallelere servis sağlamaktayız. Garantili yöntemlerle her alanda uyguladığımız gerçekleştirdiğimiz işlemler, kalıcı sonuçlar sağlamaktadır.

Semtte Haşere ile Mücadelenin Önemi

Cankurtaran böcek ilaçlama servisimiz birçok zararlı canlı üzerinde kontrol sağlamaktadır. Özellikle nemli bölgeler, haşereler için ideal yaşam alanlarıdır. Genellikle nemli  ve rutubetli bölgelerde yuva kuran zararlı canlılar, Fatih’in bu mahallesinde her alanda görülebilmektedir. Mahalle denize yakın konumundan dolayı, nemli hava koşulluna sahiptir. Ayrıca, eski İstanbul ilçeleri mahalleleri arasında yer alan mahallede çok sayıda eski yapı vardır. Eski yapılar genellikle  haşerelerin yuva kurduğu alanlardır. Tahta kurdu, mobilya kurdu, güve, çatı faresi, pire, hamam böceği gibi zararlı canlılar eski yapılarda kendilerine besin ararlar. Eski binalarda bulunan ahşap döküntüleri, atık maddeler ile beslenen böcekler, çabuk üredikleri ve hızlı hareket ettikleri için civar alanlara kısa sürede  yayılabilirler.Yeni yapılarda oturuyor olsanız bile, civar bölgelerden kısa sürede evinize girebilir. Bu yüzden Cankurtaran’da böcek ilaçlamanın önemi çok büyüktür.

Nemli bölgelerde ve eski yapılarda  çok bulunan zararlı canlı türleri;

Sıçan, uyuz böceği, tahtakurusu, eşek arısı, mite, akrep, karınca, kakalak, yaban arısı, hamam böceği, gümüş böceği, tesbih böceği, tatarcık, kalorifer böceği, tatarcık, kertenkele, çıyan, sinek, bit, mayt, sivrisinek, halı böceği,  salyangoz, çekirge, kulağakaçan böceği, akar, kırkayak, tahtakurdu, pire, güve, yılan, örümcek, kene, Amerikan/ Alman hamam böceği, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, karafatma.

Fatih Cankurtaran Mahallesi böcek ilaçlama hizmetlerimiz TSE onaylı ilaçlarla uygulanmaktadır. Ekonomik boyutlarda böceklerden kurtulmak için firmamıza başvurabilirsiniz.