Haşere İlaçlamada Etkin Çözümler

Böcek ilaçlama alanında 20 yılı aşkın süredir çalışmalarımızı sürdürdüğümüz tüm ilçelerimizde en yeni teknik ve özel ilaçlarla garanti sonuca ulaşmaktayız.

Böcekler haşereler ve kemirgenler insanoğlunun en çok başına bela olmuş canlılardır. Hem insan hem de evlerimizde ve bahçelerimizde beslemekte olduğumuz evcil ve kümes hayvanlarının sağlığını ciddi anlamda tehdit eden, eşyalarımıza verdikleri zararlar neticesinde de maddi kayıplar yaşamamıza neden olan bu canlılarla mücadele edilmesi her açıdan şarttır. Haşere ilaçlama olarak böcek, kemirgen ve haşerelere yönelik sergilediğimiz ilaçlama teknikleri ise şunlardır:

Fare İstasyonları

Jel İlaçlama

Sıvı İlaçlama

Kokulu İlaçlama

Kokusuz İlaçlama

Haşerelerden Kurtulma Yolları

Haşerelerden kurtulmanın en etkili yolu kuşkusuz böcek ilaçlama yöntemidir. Diğer taraftan evlerinizde ve diğer yaşam alanlarınızda alabileceğiniz bazı basit önlemlerle de haşerelere geçit vermeyebilirsiniz. Örneğin,

  • Haşereler kirli pis ve sağlıklı olmayan alanlarda daha hızlı çoğalır ve varlık gösterirler. Bu nedenle nemli ve kirli alanların sıkça temizlenmesi gerekir.
  • Banyo, mutfak, tuvalet ve lavabo gibi yerlerin temizliğini çamaşır suyu, tuzruhu gibi etkili kimyasal maddelerce yapılması daha sağlıklıdır.
  • Ev gibi kapalı mekânlarda çöp birikintilerine izin vermeyin.
  • Ve unutmadan, belirli aralıklarla aksatmadan böcek ilaçlama yapılmalıdır.
  • Haşerelere özel geliştirilen ilaçlar aracılığı ile gerçekleştirilen haşere ilaçlama teknikleri, hem evinizde var olan haşerelerden sizleri kurtarır, hem de alanın dezenfekte edilerek yeni bir haşere oluşumunu engeller.

Bireysel Mücadele Etkili Mi?

Haşere, böcek ve kemirgenlere yönelik bireysel yollarla gerçekleştirilen mücadele yöntemleri çok dar alanda kısa süreliğine etki etmek dışında pek bir işe yaramaz. Bu tür canlılar hızlı ve seri şekilde çoğalırlar ve sizlerin fark edemeyeceğiniz kuytu ve karanlık alanlarda yuvalanırlar. Sizin gerçekleştirdiğiniz mücadele sadece görebildiğiniz canlılarda etki yapar. Kapsamlı, profesyonel şekilde bir ilaçlama yapılmazsa bu canlılar en kısa sürede yeniden ortaya çıkacaktır. Üstelik her bir böcek, haşere ve kemirgen farklı ilaçlar ve ilaçlama teknikleri ile etkisiz hale getirilirler. Bunların ayrımına da ilaçlama firmaları varabilmektedir. Ayrıca bireysel yapılan mücadelelerde siz de sağlıksız tehditlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Sağlığınızı riske atmamak ve daha kesin sonuçlara varmak için siz de haşere ilaçlama firmamızla iletişime geçebilirsiniz.