Fatih Mevlanakapı Mahallesi Böcek İlaçlama

Alanında uzmanlaşmış personellerimiz ve TSE onaylı ilaçlarımız ile Mevlanakapı Fatih böcek ilaçlama şubemizde de kaliteli hizmet vermekteyiz. Fatih Mevlanakapı’da böcek ilaçlama hizmeti veren firmamız, tüm şubelerinde olduğu gibi bu şubesinde de kaliteli ve garantili yöntemler kullanmaktadır.

Kokulu ve kokusuz yöntemler kullanarak uygulanan yöntemler ile haşereler ile mücadele etmekteyiz. Şirketimizin donanımlı elemanları haşerelerin türüne göre sıvı ve jel ilaçları kullanarak haşereler üzerinde etkili sonuçlar sağlamaktadır.

Haşerelerin İnsanlara Verdiği Zararlar

Böceklerin ve farelerin tümü bizlere zarara vermektedir. Pis alanlarda kedilerine besin arayan haşereler üzerlerinde, insan sağlığına zararlı bir takım mikroorganizmaları bulundurmaktadır. Bunlar bakteri ve virüslerdir.   Özenle sürekli temizlediğimiz evlerimiz, işyerlerimiz ne kadar hijyenik olursa olsun, bu alanlarda böceklerin bulunması durumunda bakteri yuvalarına dönüşecektir.

Sağlığımızı korumak için yapmamız birçok işlem bulunmaktadır. Ama bunların en başında gelen haşere ile mücadele etmektedir. Çünkü haşerelerin bulunduğu alanlarda yaşayan insanlar, ne yaparsak yapalım hastalıklara meydan okuyamayacaklardır.

Astım, tifüs,  gıda zehirlenmesi, mantar olmak üzere birçok hastalık, böceklerin bulunduğu evlerde insanlar üzerinde görülmektedir.

Yaşam Alanlarımıza Hastalık Sokan Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği, uyuz böceği, sinek, çıyan, akrep, tahtakurusu, kene, yaban arısı, pire, tahtakurdu, bit, sivrisinek, hamam böceği, örümcek, güve, kırkayak, kakalak, tatarcık, Alman/ Amerikan hamam böceği, karınca, salyangoz, çekirge, karafatma, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, sıçan, teşbih böceği, kulağakaçan böceği, mite, gümüş böceği, kertenkele, akar, ev- çatı- lağım- fındık- tarla faresi, kör fare gibi haşerelerin ve farelerin tümünde Mevlanakapı böcek ilaçlama servislerimiz kontrol sağlamaktadır.

Sağlığınız bizim güvencemiz altında. Mevlanakapı böcek ilaçlama şubemiz 7/24 müşterilerine destek sağlamaktadır.