Fatih Silivrikapı Böcek İlaçlama

Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış ilaçlarla güvenilir hizmet veren firmamızın, Silivrikapı böcek ilaçlama şubesi de aynı kalitedeki hizmetlerin devamıdır. Fatih ilçesinin tüm semtlerinde şubemiz bulunmaktadır. Aynı zamanda her mahalleye aralıksız servis imkanı sağlamaktayız.

Silivrikapı Böcek İlaçlama Firmaları

Halk sağlığını korumak amacıyla yürüttüğümüz çalışmalar kaliteli koşullarda uygulanmaktadır. Fatih Silivrikapı Mahallesi böcek ilaçlama şubemizde kaliteli ilaçlarla ve en kaliteli ekipmanlarla hizmet verilmektedir. Haşere ile mücadele ederken en önemli unsurlardan biri de hizmet aldığınız firmamın kalitesidir. İşlem yaptırmaya karar verdiğinizde ilk yapmanız gereken, iyi bir araştırma yapmak olacaktır. Yalnızca yasal firmalardan hizmet almalısınız. Araştırma yaparken işlem yaptıracağınız firmanın referanslarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Size iyi referans verebilen, belge gösterebilen ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanan firmalarla anlaşmanız gerekmektedir.

Haşere İlaçlamada Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Firmaların kullandığı ilacın kalitesi çok önemlidir. Bazı firmalar maliyeti düşürmek adına kötü ürünler kullanmaktadır. Kullanılan kimyasal ilaçlar, ortamda bulunan yararlı bakterilerinde yok olmasına neden olmaktadır. Aynı zamanda kimyasal ilaçlar içerisinde kanserojen madde barındırmaktadır.  Bu durumda ileride bir takım kalıtsal hastalıkların oluşmasına neden olmaktadır. Çocuklarda astım, bronşit gibi hastalıkların oluşmasına neden olmaktadır. Aynı zamanda var olan hastalıkların tetiklenmesine, kişilerin astım krizine girmesine neden olmaktadır. Silivrikapı böcek ilaçlama servislerimiz uygulamalarında en kaliteli ilacı ve yöntemi kullanmaktadır.

Haşere İlaçlama Yöntemleri

Sıvı ve jel şeklinde bulunan, kokulu ve kokusuz olarak uygulanan yöntemlerimiz, sıçan, sivrisinek, kırkayak, gümüş böceği, karınca, yaban arısı, tahtakurdu, salyangoz, kertenkele, çekirge, mite, bit, pire, güve, uyuz böceği, yılan, örümcek, tatarcık, tahtakurusu, kakalak, kene, tesbih böceği, Amerikan/ Alman hamam böceği, eşek arısı,  akar,  kalorifer böceği, akrep, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, sinek, halı böceği, hamam böceği, mayt, tatarcık, çıyan, kulağakaçan böceği, karafatma gibi haşere ve fare türlerini kontrol altına almaktadır. Ekonomik rakamlarda haşere ile mücadele etmekteyiz. 7/24 Fatih’in Silivrikapı semtinde böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.