Avcılar Böcek İlaçlama

Avcılar böcek ilaçlama servisi, insanların huzuru ve sağlığı için İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde fare ve böcek ilaçlama uygulamalarına devam etmektedir. İlaçlama; ev, iş yeri, okul, hastane, okul, otel, fabrika gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla gibi açık alanlarda da belirli bir canlı türü üzerine uygulanabilen dezenfekte işlemidir.

Böcekler kişisel veya toplumsal alanlara girdiğinde son derece zararlı canlılardır. Yaşadığı pis ortamlardan taşıdığı virüs ve bakteriyi insanların yaşam alanları içinde açıkta bulunan besinlerin üzerine konaklayarak bulaştırır. Kan emerek hayatını sürdüren böcekler; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma vb. birçok bulaşıcı, kalıcı ve ölümcül hastalık bulaştırır.

avcilar-bocek-ilaclama
avcilar-bocek-ilaclama

Avcılar Haşere İlaçlama

Yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek veya fare türü ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahale bulunmamanız gerekir. Fare ve böceklerden kurtulma yolları profesyonel ilaçlama firmalarından alınacak olan böcek ilaçlama hizmetleri ile sağlanır.  Avcılar böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir.

Aynı zamanda kullanılan ilaçlar TSE gereğince test edilmiş, insan ve hayvan sağlığı açısından zararsızdır. En çok fare ve böcek şikayeti aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir; Ambarlı, Cihangir, Denizköşkler, Firuzköy, Gümüşpala, Mustafa Kemal Paşa, Tahtakale, Üniversite ve Yeşilkent mahalleleridir. Kişisel veya toplumsal alanlara girdiğinde hızlı bir şekilde üreyerek, istila haline dönüşen haşere çeşitleri; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresidir. Bu canlılar ile karşılaştığınız herhangi bir müdahalede bulunmamalısınız.

İlaçlama servisimiz 7/24 gerek müşteri hizmetleri gerekse ilaçlama personeli ile faaliyetini sürdürmektedir. Uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.