Bahçelievler Böcek İlaçlama

Bahçelievler ilçesi İstanbul’un en kalabalık ve iş yoğunluğunun fazla olduğu ilçelerden biridir. Bilhassa hızlı ve çarpık kentleşme ile birlikte haşereler kendi doğal alanlarından çıkıp, insanların kişisel veya toplumsal yaşam alanlarına sızmıştır.  Bahçelievler böcek ilaçlama servisi yıllardan beri hızlı, ekonomik ve kaliteli hizmet anlayışı ile birlikte yaşam alanlarına giren tüm haşere çeşitlerine karşı mücadele vermektedir.

Bahçelievler böcek ilaçlama servisi olarak en çok fare ve böcek şikayeti aldığımız bölgeler başlıca; Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna ve Zafer mahalleleridir. Yaşam alanları içine girdiğinde hızlı bir şekilde üreyerek, istila haline dönüşen böcek türleri ise şunlardır; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, , gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresidir. Bu canlılar ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan, profesyonel ilaçlama firmalarından fare ve böcek ilaçlama hizmetleri almanız gerekir.

Bahçelievler Hamam Böceği İlaçlama

Kış aylarında büyük sorun yaratan hamam böceklerine karşı Bahçelievler hamam böceği ilaçlama   7/24 hizmet vermekte olup hamam böceklerine karşı kesin  ilaçlama yapmaktadır. Firmamızın kullandığı ilaçlarının insan sağlığına kesinlikle hiçbir zararı yoktur. İstenildiği takdirde veya uzman ekibimizin önerileri doğrultusunda jel ilaçlama ile de hamam böceklerine karşı %100 çözüm üretiyoruz.

Bahçelievler Pire İlaçlama

Pire ilaçlama hizmetini Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ilaçlarıyla 7/24 garantili bir şekilde veriyoruz. Yılın her ayında ilaçlama hizmeti veren şirketimiz, istenildiği takdirde farklı yöntemler de kullanarak müşteriye göre ilaçlama metotları üretebilmektedir. Özellikle evlerinde kedi, köpek ve kuş gibi hayvan dostları bulunan kişiler için haşere olmayan hayvanlara zarar vermeyen haşere ilaçlarını kullanmaktayız.

Bahçelievler böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda tercih edilen ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve hayvan sağlığı açısından zararsızdır. Yaşam alanlarınız içinde herhangi bir haşere sorunu yaşıyorsanız, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde standart ve ekonomik fiyattadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.