Bebek Olan Evde İlaçlama Nasıl Yapılır?

Bebek olan evde ilaçlama nasıl yapılır sorusu bebeği olan ve haşerelerle başı derde giren kişilerin merak ettiği konulardan biridir. Bebekler bağışıklık sistemleri zayıf olduğu için yetişkin insanlara göre her şeyden çok daha hızlı etkilenir. Mikroplu bir yapıya sahip olan haşerelerin içlerinde zehirli olanları insanlara teması ile ölümcül vakalara neden olabilir. En önemli özelliği hızlı bir şekilde çoğalmak olan haşereler ile bireysel mücadeleye başvurmak zaman kaybından başka bir şey değildir. Bebeklerin cildi hassas ve gelişme döneminde oldukları için, narin bir yapıya sahiptirler. Haşerelerin sokması veya ısırması sonucunda; kızarma, kızarıklık ve kaşıntı gibi vakalar yerini yaralara bırakır. Bebeğinizin böylesi bir durum ile karşılaşmaması adına, profesyonel bir firma ile iletişime geçmeli haşere sorununu ortadan kaldırmalısınız. Fatih Böcek İlaçlama firmamız geliştirdiği yöntem ve uygulamalar ile sektörün önde gelen isimlerinden olduğu gibi, bütçenize dost bir firmadır. Böcek ilaçlama ile ilgili irtibat numaralarımızdan 7/24 arayabilir, Çağrı Merkezimizden destek alabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlama yöntemleri uygulanmadan önce haşerenin türü, yoğunluğu ve bulunduğu alan incelenir. Bebek olan evlerde ilaçlama yapıldığında, haşerenin türüne göre bir ilaçlama yöntemi belirlenir. Kokulu ilaçlamanın gerekli olduğu yerlerde, açıkta hiçbir şekilde yiyecek bırakılmamalı,  eşyalar iyi bir şekilde korunmalıdır. İlaçlama esnasında bebeklerin evde bulunmaması alınacak önemli önlemlerden biridir. Firmamızda böcek ilaçlama yöntemleri başlıklar altında verilecek olursa;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Sıraladığımız ilaçlama yöntemleri haşerenin türüne ve bulunduğu alana göre belirlenir. İlaçlamanın profesyonel bir ekip tarafından yapılması hayati önem taşır. Fatih Böcek İlaçlama firmamız bütün yasal prosedürleri yerine getirmiş sektörün en kaliteli firmalarından biridir.

Neden Profesyonel Bir Firma?

Neden profesyonel bir firma? İlaçlama işlemi yaparken profesyonel firmalar arasından eleme yapmak zannettiğiniz kadar zor değil. Ev ilaçlama işleminde çalışacağınız firmanın güvenirliğini anlamak için bazı unsurlara dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Bunlar;

  • Şirketin ve kullandıkları ürünlerin Sağlık Bakanlığından onaylı olup olmadığına bakın.
  • Çalıştığını firmanın Garantili Hizmet sözünü vermesi kalitesini belirtir.
  • Firmanın kullandığı bütün malzemelerin TSE damgalı olduğundan emin olun.
  • Şirketin yasal mevzuata uygun olup olmadığını kontrol etmek için Sağlık Bakanlığı onayı, çalışma izni, ruhsat, sertifika belgelerini kontrol edin.

Fatih Böcek İlaçlama firmamıza 7/24 ulaşabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.