Belediye Böcek İlaçlama

Belediye böcek ilaçlama tabiri ile adeta özdeşleşmişti. Hepimiz hafızalarımızın kuytu bir köşesinde mahalle aralarında dolaşan sinek arabalarını hatırlarız. Çocukların peşinden koştuğu bu araçlar belediyeler tarafından temin edilmiş olup böceklere karşı kullanılmaktadır. Fakat sadece dışarıda beliren böcekleri yok eden ve yaşam alanlarında etkisiz olan bu ilaçlamaların ardından profesyonel  şirketler kurulduktan sonra yeni bir boyut geldi. Haşere ve kemirgenlere tüm mekanlarda müdahale eden böcek ilaçlama firmaları kullandığı profesyonel teçhizatlar ile haşerelerin sonunu getiriyor. Kurumsal kimliğe sahip olması gereken böcek ilaçlama şirketleri kar amacı güden bir ticarethane haline gelirse böcekler yok edilmeyecek ve dolayısı ile sayılarını daha fazla arttırabilecekler. Bu da sağlığınızı ve hatta hayatınızı tehdit edecek sorunların meydana çıkmasına davetiye hazırlayacaktır. Belediye böcek ilaçlama konusunda oluşan özel firmalar sayesinde sadece dış mekanlarda genel ilaçlamalar yapmakla yükümlü olmuştur. Bu bağlamda ilaçlama sektöründe uzun yıllar varlığını sürdürerek sektörde başarılı bir çizgi yakalayan Fatih Böcek İlaçlama firmamız faaliyet alanını her geçen gün arttırdı.

Haşereye Göre İlaçlama Yöntemi

Haşereye göre ilaçlama yöntemi şiarı ile hareket eden firmamızda teknolojik gelişmeler yakından takip edilir. Eski yöntemlerin aksine kansız ve kısa sürede çözüm üreten yöntemlere başvuran firmamızda haşerenin türüne göre farklı bir ilaçlama metodu kullanılır. Fakat şu konuda emin olabilirsiniz ki haşerelere karşı %100 sonuç üreten kaliteli bir işe imza atmaktayız. Mekana ve türe göre belirlenen böcek ilaçlama yöntemleri;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları’dır.

Böceklere karşın etkin mücadele uygulamasını yaptırmak istiyor fakat hangi firma olduğuna bir türlü karar veremiyor iseniz ilaçlama alanında kendi markasını yaratmış şirketimize tamamen güvenebilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı konusunda oldukça hassas bir yapıya sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.