Beşiktaş Böcek İlaçlama

Beşiktaş böcek ilaçlama servisi İstanbul, Kocaeli ve İzmir’in tüm ilçelerinde haşere, fare ve böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Beşiktaş ilçesinde ilaçlama hizmeti verdiğimiz ilçeler: Yıldız Mahallesi, Vişnezade Mahallesi, Ulus Mahallesi, Türkali Mahallesi, Sinan Paşa Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Nisbetiye Mahallesi, Muradiye Mahallesi, Mecidiye Mahallesi, Levent Mahallesi, Levazım Mahallesi, Kültür Mahallesi, Kuruçeşme Mahallesi, Konaklar Mahallesi, Gayrettepe Mahallesi, Etiler Mahallesi, Dikilitaş Mahallesi, Cihannüma Mahallesi, Bebek Mahallesi, Balmumcu Mahallesi, Arnavutköy Mahallesi, Akat Mahallesi ve Abbasağa Mahallesidir.

Beşiktaş Böcek İlaçlama Firmaları

Beşiktaş böcek ilaçlama firmaları aranırken mutlaka firmaların yetkinlik belgeleri olup olmadığına bakılmalı ve hatta sorulmalıdır. Yetkinlik belgesi Sağlık Bakanlığı tarafından alınan ve böcek, haşere ile zararlı kemirgen türlerinin ilaçlanmasını yapabilmeye yetkili bir firma olduğunu gösteren bir belgedir. Beşiktaş böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı yetkilisi bir ilaçlama firmasıdır. Yaptığımız tüm ilaçlamalar TSE garanti belgeli olup uygulamalarımız insan sağlığı açısından güvenlidir.

Beşiktaş haşere ilaçlama uygulamaları nasıl yapılır?

Beşiktaş haşere ilaçlama firmasının ilaçlama uygulamalarındaki kalıcılığının nedeni ilaçlanacak canlı türünün özelliklerinin iyi bilinmesi ile ilintilidir. Çünkü her canlının farklı bir beslenme alışkanlığı, farklı yapıda metabolizması ve yaşam gösterdiği farklı habitatı vardır. Bu çeşitlilik ilaçlama uygulamalarının da farklı olmasına neden olmaktadır. Bu yöntemlerimiz şunlardır:

  1. Sıvı ilaçlama: Kokulu ve kokusuz sıvı ilaçlarla yapılmaktadır. Uygulanma şekilleri sıvı püskürtme yöntemi ve sisleme yöntemidir.
  2. Fare ilaçlama: Farelerin türlerine göre farklı yöntemlerle yapılır. Bu yöntemlerin başlıklarını belirtecek olursak, bunlar; fare istasyonları, fare tozları ve fare buğdaylarıdır.
  3. Jel ilaçlama: Kimyasal ilacın jelimsi yapıda olmasından dolayı bu adı almıştır. Kokusuz bir ilaçtır.  

Beşiktaş İlaçlama Fiyatları Nedir?

Beşiktaş Böcek ilaçlama fiyatları ilaçlama uygulamasının hangi zararlı canlı türü için yapılacağına, hangi kimyasalın kullanılacağına ve bu ilaçlama uygulamalarının kaç metrekare alan içinde yapılacağına göre belirlenmektedir. Çağrı merkezlerimizi arayarak ilaçlamalar hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz veya ilaçlama yaptırmak istediğiniz alanın ölçümünü ve haşerenin türünü belirterek bir fiyat aralığı bilgisi alabilirsiniz. Dilerseniz telefonlarımızdan ilaçlama için randevu oluşturabilirsiniz.