Böcek İlaçlama Fatih

Böcek İlaçlama Fatih ilçesinde gerçekleştirilen bir uygulamadır. İlçenin çok eski bir tarihe sahip olan bir yerleşim yeri olması ve betonlaşmanın yüksek seviyeye ulaşmasının verdiği bir sonuç olarak böcek istilaları çok fazladır. İlçe halkının rahatsızlığı her geçen gün artmaktadır. Fatih böcek ilaçlama şirketimizin çağrı merkezine sıkça düşen şikâyet telefonları bunun en büyük kanıtıdır. Özellikle yaz aylarında yaşanmakta olan bu tür böcek istilalarına karşı tek çare profesyonel böcek ilaçlama hizmeti almaktır. Uzmanlar tarafından gerçekleştirilen bu işlem sonucunda eviniz, ofisiniz vb. tamamen size ait olan bu yaşam alanları yine sizin olacaktır.

Fatih Böcek İlaçlama Şirketi Nasıl İlaçlama Yapar?

Fatih böcek ilaçlama şirketimiz merkezinin bulunduğu Fatih başta olmak üzere çevre ilçeler Eyüp, Beyoğlu, Bayrampaşa, Zeytinburnu olmak üzere tüm İstanbul genelinde ilaçlama hizmeti vermektedir. Yapacağınız tek şey evinizde ya da ofisinizde bir böcek sorunu varsa hemen çağrı merkezimiz arayarak yardım isteyebilirsiniz. İşlem sırasıyla şu şekilde yürümektedir:

  • Çağrı merkezimizi aradığınızda size hizmet veren personelimiz şikâyetiniz doğrultusunda size uzman bir ilaçlama ekibi yönlendirecektir.
  • Evinize gelen ilaçlama ekibi ilk iş olarak detaylı bir keşif araştırması yapacaktır. Bu keşif aşaması olmazsa olmaz bir kuraldır. Siz siz olun evinize ilaçlama için gelen herhangi bir firmanın direk olarak ilaçlamaya başlaması durumunda kendisini uyarmanız gerekmektedir. Keşif esnasında böceklerin yerleri ve yumurtaları, yoğun olarak geçiş güzergâhları vb. tüm alanlar tespit edilir. Bir böcek için şikâyette bulunduysanız sadece bu böcek değil keşif esnasında ortaya çıkan başka böcekler de not alınır.
  • Sonra sırada uzman personelin gerçekleştireceği ikinci aşama karar toplantısı vardır. Bu toplantıda böcekler için nasıl bir müdahale yapılacağını tartışırlar.
  • Ortamda bulunan böcekler için hangi ilaç ve cihazın kullanılacağının kararlaştırıldığı bu toplantıda uzman ekip önce nereden başlanması gerektiği konusunda da görüş bildirir.
  • Son aşamada ise profesyonel ekip gerekli ilaçlama kostümlerini (maske, özel dikim elbise) giydikten sonra belirtildiği biçimde ilaçlamaya başlayacaktır.
  • İlaçlama işlemine tam olarak belirtilen alandan başlayan personel yeterli miktarda ilacı ortama püskürterek işlemi tamamlar.
  • Son olarak ise takım lideri size ilaçlamadan sonra evinizde yapmanız ve yapmamanız gerekenler konusunda detaylı malumat verecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir