Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Böcek ilaçlama nasıl yapılır? Haşereler ile başı dertte olan vatandaşlarımızın en büyük korkularından biri de ilaçlama uygulamasının zahmetli bir iş olduğunu zannetmeleridir. Etrafı böceklerin istilasına uğramış insanların yaptıkları bu kuruntu ile kaybedilen zaman haşerelerin çiftleşme fırsatı bulmasına neden olur. Bir yavrulamada onlarca kez çoğalan haşerelerin sayısı belli bir zamandan sonra binleri bulur. Bir anda her köşeden üzerinize doğru yürüdüğünü hissettiğiniz evdeki böceklerden kurtulmak için başvuracağınız tek yol profesyonel böcek ilaçlama olmalıdır. Elbette bu uygulamayı siz bu işin ehli olan böcek ilaçlama şirketleri yapmalıdır. Aklınızdaki şüpheleri ortadan kaldıracak böcek ilaçlama nasıl yapılır? Sorusuna gelin hep beraber yanıt bulalım.

 • Böcek ilaçlamasında hazır hale gelmiş bir ortam çok önemlidir. Eşyaların ortalıkta olduğu ve tedbirlerin alınmadığı bir ilaçlama haşerelerden daha tehlikeli olabilir.
 • Haşerelerin adeta çıkış yolu olarak kullandığı lavabo, banyo ve mutfak giderlerinin ilaçlama sırasında kapalı olması haşerelerin kaçmasını engelleyeceğinden önemlidir.
 • Ağız yolu ile kullandığımız mutfak gereçlerinin işlem sırasında meydanda bulunmaması gerekir. Bu nedenle mutfak dolaplarına kapatılabilirler.
 • Bağışıklık sistemi zayıf olan çocuklar ve kronik hastaların uygulama sırasında ilaçtan etkilenmemeleri için uzak tutulmaları şarttır.
 • Mücadele edilen böceğin türüne göre belirlenen ilaçlama tekniği uygulamaya koyulup etkisi alındıktan sonra haşereler toplanarak çıkarılır.
 • Temizlik ve havalandırma işlemi bittikten sonra haşerelerde arınmış hayatınıza huzurla dönebilirsiniz.

Böcek ilaçlama nasıl yapılır ve aklınıza haşereler ile ilgili takılan tüm sorular için iletişim numaralarımıza çağrı bırakmanız yeterlidir. Ev ilaçlama, pire ilaçlama ve hamam böceği ilaçlama uygulamalarının profesyonelce yapıldığı firmamız 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktadır.

bocek-ilaclama-nasil-yapilir
bocek-ilaclama-nasil-yapilir

Böcek İlaçlamada Modern Yöntemler

Böcek ilaçlamada modern yöntemler yapılan son çalışmalar ile bugünkü halini aldı. Teknolojinin geliştiği ülkemizde böcek ilaçlama uygulaması da bir hayli kolay hale geldi. Fakat ne yazıktır ki sektörde hala ilkel yollara başvuran ve amacı vatandaşların parasını almak olan firmaların varlığı acı bir gerçek olarak karşımızda durmaktadır. Tam da bu noktada vermiş olduğu hizmet ile sağlam referanslara sahip olan firmamız böcek ile mücadele ederken en büyük yardımcınız oluyor. Haşerelere ölümcül gazap veren modern böcek ilaçlama yöntemleri;

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Fare İstasyonları

Sayesinde vatandaşlarımız huzur dolu yaşamlarına geri dönebiliyor. Vatandaşlarımızı haşere sorunundan kurtarırken ekonomik maliyetler oluşturan Fatih Böcek İlaçlama firmamız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Fatih Böcek İlaçlama Şirketi

Fatih Böcek İlaçlama Şirketi 20 yıllık tecrübesi ve güler yüzlü ekibi ile İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin bütün ilçelerinde faaliyet alanını genişletmektedir. Böcek ilaçlama şirketleri arasında halka verdiği güven ve kalite hizmet anlayışı ile lider koltuğuna oturan şirketimize çağrı bırakmanız yeterlidir. İlaçlama öncesi ve sonrasında müşterileri ile birebir ilgilenen servisimiz bir telefon uzağınızda bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.