Böcek İlaçlama Şirketleri

Çeşitli renk, boyut ve şekillerde karşımıza çıkan haşere türlerine karşı profesyonel ilaçlama hizmeti talep edilmelidir. Çünkü böceklerin türleri gibi bağışıklık sistemi de farklı olup özel ilaçlar belirlenerek etkisiz hale dönüştürülebilirler. Böcek ilaçlama firmaları tarafından belirlenen ilaçlama yöntemleri ile böceklerden kurtulmak kolaydır. Fatih böcek ilaçlama servisimiz, tüm böcek ve fare türleri üzerinde etkili ilaçlama yöntemlerini kullanarak en kısa sürede sonuca ulaşmaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve gereken belgelere sahip bir kuruluş olarak sektördeki yerimizi her zaman korumaktayız.

Böcek ilaçlama Şirketlerinin Sahip Olması Gereken Özellikler

  • Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olmalıdır.
  • TSE etiketli böcek ve fare ilaçları kullanılmalıdır
  • İlaçlama personelleri gerekli eğitim ve sertifikalara sahip kişilerden oluşmalıdır.
  • Ekonomik ilaçlama fiyatları ile kaliteli hizmet sunulmalıdır.
  • Gün boyu hizmet sağlanabilmelidir.
  • Uygulanan ilaçlama yöntemlerinden sonra gerekli evraklar hazırlanarak teslim edilmelidir.

İlaçlama servislerimizi gereken tüm özelliklere sahip olarak profesyonel hizmet sağlamaktadır. Böcek ilaçlama şirketleri arasında daimi en ön sırada yer alan şubelerimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ekonomik ilaçlama fiyatlarımız, tüm semtlerde aynı ilaçlama fiyatları ile uygulanmaktadır.

Etrafınızda görülen; Alman hamam böceği, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek gibi tüm haşere ver fare türleri için ilaçlama servislerimize ulaşabilirsiniz.