Böcek İlaçlama

Böceklerin yuva yaptığı alanlar, sağlıksız alanlardır. Güvenilir alanlarda yaşamak için böcek ilaçlama hizmeti almanız gerekmektedir. Böceklerin taşıdıkları bakterileri, yaşam alanlarınızda arındırmak için profesyonellerden destek almanız gerekmektedir. Fatih böcek ilaçlama firmaları ile anlaşmalı ve yaşam alanlarınızı dezenfekte etmelisiniz.

Kaliteli Hizmet Almanın Önemi

Amatörce haşere ile mücadele edilmesi, halk sağlığını tehlikeye atabilir. Dışarıda satılan bazı ilaçlar, böceklere bağışıklık kazandırmaktadır. Bağışıklık sistemi güçlenen böcekler, üremeye devam edeceklerdir. Böcekler hızlı üredikleri için de kısa süre sonra alanı tamamen istila edeceklerdir. Kaliteli ilaçlarla alacağınız hizmetler sayesinde, böcekleri doğru şekilde ilaçlayabilirsiniz. Bu şekilde, kalıcı olarak haşereleri yaşam alanlarınızdan uzaklaştırabilirsiniz. Kaliteli hizmet alabileceğiniz firmalar, ruhsatlı firmalardır. Firmamız da, Sağlık Bakanlığı ruhsatlıdır. Firmamızdan, kaliteli ve ekonomik hizmet sağlayabilirsiniz.

Profesyonel Hizmetlerimiz

Profesyonel olarak böcek ilaçlama hizmeti veren şirketimiz, donanımlı bir kadrodan oluşmaktadır. Kadromuz özel eğitimlerden geçmiş, yetkin kişilerden oluşmaktadır. Haşere türlerine özgü yöntemleri ile haşere ile mücadele etmektedir. Birçok haşere türü bu şekilde kontrol altına alınmaktadır. Özel böcek ilacı ve farklı teknikler ile işlem yapılmaktadır. Yaşam alanlarında sunduğumuz bütüncül yaklaşımlarda, önce böceklerin yuvası teşhis edilmekte, sonrasında ise uygun ilaç ve dozu ayarlanmaktadır. Böcek ilaçlama işlemlerinde, birçok alanda %100 başarılı sonuç sağlanılmaktadır.

Kontrol Altına Aldığımız Haşereler

Kalorifer böceği, halı böceği, teşbih böceği, çekirge, karınca, sivrisinek, akrep, mayt, tahtakurusu, mite, kene, salyangoz, kertenkele, tahtakurdu, kırkayak, yaban arısı, ev faresi, kulağakaçan böceği, sinek, tatarcık, gümüş böceği, hamam böceği, kakalak, pire, eşek arısı, çıyan, güve, bit, yılan, uyuz böceği, lağım faresi, akar, örümcek.

Böceklerin Yuva Yaptığı Alanlar

Ev, işyeri, depo, tarla, havalandırma, okul, park, dükkân, bahçe, fabrika, hastane, pastane, fırın, cafe, restoran gibi alanlarda böcekler yuva yapabilir. Sıcak ve nemli alanlarda yuva yapmayı tercih edebilirler. Yuva kurdukları alanlar, sağlıksız alanlar olduklarından dolayı dikkatli olmak gerekmektedir. Yuvalarından, çeşitli bakterileri insanların bulundukları alanlara taşıyabilirler. Detaylı olarak yapılacak olan ilaçlama işlemi ile bakterilerde korunabilirsiniz.

Böcek ilaçlama fiyatları Büyükçekmece’de ekonomik olarak, şirketimiz tarafından verilmektedir. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına, semt genelinde 7/24 sürdürülmektedir.