Fatih Cağaloğlu Böcek İlaçlama

Cağaloğlu Fatih Böcek ilaçlama, İstanbul’un en eski mahallerinden Fatih’te bulunan Cağaloğlu semtinde uzun yıllardır hizmet vermektedir. Cağaloğlu böcek ilaçlama, kurumsal kimliğini bozmadan, uzun yıllardır yaşam kalitenizi arttırmak için çalışan bir firmadır. Fatih İstanbul’un en eski semtlerinden olduğundan dolayı, Fatih’te çok sayıda haşere sayısı ve türü bulunmaktadır. Cağaloğlu semti, İstanbul Fatih’te en çok böcek ilaçlama hizmeti verdiğimiz mahalledir. Cağaloğlu böcek ilaçlama, İstanbul’un her ilçesine, Fatih’in her semtine ve Cağaloğlu bölgesi yakınlarındaki tüm bölgelere böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Fatih Cağaloğlu böcek ilaçlama firması ile ev, iş yeri, okul, bahçe, depo, hastane, pastane, fırın gibi tüm alanlarda fare ilaçlama, böcek ilaçlama ve pire ilaçlama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Cağaloğlu Böcek İlaçlama 7/24 hizmetinizde

Cağaloğlu böcek ilaçlama servisi, acil ilaçlama servisleri ile 7/24 hizmet vermektedir. Herhangi bir haşere türü ile ne zaman karşılaşacağınızı bilemezsiniz. Cağaloğlu böcek ilaçlama, tüm böcek, pire ve haşere istilalarınızda, tek telefonunuzla sizlere en kısa sürede geri dönüş yaparak, acil ilaçlama servisi sunmaktadır. Müşteri temsilcilerimizden 365 gün boyunca, gece gündüz her saat bize ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Ziraat mühendislerimizin özel olarak hazırladığı, tüm Sağlık Bakanlığı kontrollerinden geçirilmiş, kaliteli ilaçlarımız ile garanti ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Böcek ilaçlama Cağaloğlu firması, sizlere en uygun ilaçlama yöntemlerini uygulamaktadır.

İlaçlama Yöntemleri;

Kokusuz İlaçlama, Sıvı İlaçlama, Jel İlaçlama, Fare istasyonları, Kokulu İlaçlama

Fatih Cağaloğlu semti böcek ilaçlama servislerimiz tüm böcek ve fare türünü ilaçlamaktadır. En çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare türü;

  • Fare, tahtakurusu, gümüş böceği yılan, örümcek, kırkayak, Alman hamam böceği
  • Fındık faresi, çekirge, oryantal hamam böceği, güve
  • Hamam böceği, teşbih böceği, mobilya kurdu
  • Lağım faresi, kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği
  • Yılan, Akrep, kene, çatı faresi, ev faresi, bit, pire