Fatih Draman Böcek İlaçlama

Draman Böcek İlaçlama Fatih, İstanbul’un en önemli ilçelerinden Fatih’in Draman semtinde hizmet verdiği gibi, İstanbul’un her ilçesinde, Fatih’in her semtinde ve Draman’a yakın her bölgede 7/24 kesintisiz hizmet sağlamaktadır.

Böcek İlaçlama Artık Çok Kolay

Draman Böcek ilaçlama şirketi olarak, sektörde çağa ayak uydurmuş, yenilikçi firmalardan biriyiz. Son teknoloji ekipmanlarla uyguladığımız böcek ilaçlama yöntemleri sayesinde, ilaçlama uygulaması yapılırken, artık evi, ofisi, işyerini, fabrikayı kısacası bulunduğunuz ortamı terk etmek zorunda kalmayacaksınız. Fatih Böcek ilaçlama Draman’dan hizmet alırken, dilerseniz kokusuz ilaçlama yöntemi uygulatarak bulunduğunuz ortamı terk etmeden ilaçlama yaptırabilir, dilerseniz jel ilaçlama, kokulu ilaçlama, sıvı ilaçlama, fare istasyonları yöntemlerimizden, en ekonomik ilaçlama fiyatları ile faydalanabilirsiniz.

Draman Böcek ilaçlama, fare ilaçlama, pire ilaçlama ve böcek ilaçlama hizmetleri vermektedir.

En çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare türleri;

  • Kene, akrep, gümüş böceği, Amerikan hamam böceği, bit
  • Lağım faresi, çekirge, kalorifer böceği, çatı faresi, ev faresi
  • Yılan, fındık faresi, örümcek, güve, yılan, kırkayak, hamam böceği
  • Fare, tahtakurusu, Alman hamam böceği, teşbih böceği
  • Oryantal hamam böceği, pire, mobilya kurdu

Böcek ilaçlama Draman firması, kurumsal kimliğini bozmadan, müşteri memnuniyeti esaslı çalışmalarına her geçen gün yeni yeniliklerle devam etmektedir.

365 gün boyunca, günün her saati müşteri destek hattımızdan, ilaçlama fiyatları, ilaçlama yöntemleri ile ilgili kafanıza takılan her konuda bilgi alabilirsiniz.