Fatih Eminönü Fare İlaçlama

Şehrin merkezinde bulunan Eminönü ilçesi; alışveriş alanında önde gelen muhitlerden biri oluşunun yanı sıra; yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği bir bölgedir. Gün içinde yüz binlerce insanın ziyaret ettiği bölgede çok sayıda dükkan, iş hanı ve gıda üzerine faaliyet yürüten işletmeler bulunmaktadır. Bu gibi alanlarda hijyen son derece önemlidir ve haşere varlığı bu hijyen ortamını tümüyle yok etmektedir. Haşere istilasının olduğu iş yerlerinde, çalışanlar da müşteriler de risk altındadır. Zira, haşereler taşıdıkları mikrop ve bakterilerle enfeksiyon oluşumu, grip, sıtma, dizanteri, kolera, veba gibi çeşitli sağlık problemlerine yol açtıkları gibi; gıdalara temas edip yapısını bozarak gıda zehirlenmesi yoluyla da insan sağlığına zarar vermektedir. Yüzlerce yıl önce yok olan hastalıkların bu gün yeniden ortaya çıkma sebebi haşerelerdir. Bu nedenle, haşere ve fare varlığı ya da ihtimali söz konusu olan alanlarda mutlaka Fatih Eminönü fare ilaçlama firmalarıyla irtibata geçilmelidir.

Eminönü Fare İlaçlama Firması

Haşere ilaçlama alanında 20 yıldır faaliyet gösteren ve çalışmalarını Fatih bölgesinde yoğunlaştıran Fatih Eminönü fare ilaçlama servisi; insan yaşam alanlarındaki fare varlığını ortadan kaldırmak üzere; 7/24 hizmet sağlamaktadır. Servisimiz çalışmalarını Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanan, ziraat mühendislerinin hazırladığı haşere ilaçlarıyla gerçekleştirmektedir. Fare ilaçlama alanında yoğunlaşan firmamız, tüm haşere türleri için ilaçlama hizmeti sağlamakta olup tüm böceklere %100 çözüm sunmaktadır. Fare ile mücadele alanında en çok tercih edilen fare ilaçlama yöntemleri şu şekildedir:

  • Fare İstasyonu: En çok tercih edilen fare yakalama tekniklerinden biridir. Haşerenin sevdiği tat ve kokularla maskelenen fare ilacı, evcil hayvanların yememesi için korunaklı bir kutu içinde muhafaza edilir. Fare, bu kutunun içine girip ilacı yediği an etkilenir ve kutudan çıkamadan ölür. Burada kuruyan haşere koku oluşumu olmaksızın ortadan kaldırılmış olur. Hızlı etki eden bir işlem olmasının yanında, yoğun haşere istilalarında ve geniş alanlarda tercih edilir.
  • Toz İlaçlama ve Zehirli Yem: Farelerin sevdiği tatların tuzak olarak kullanıldığı bu teknik, haşereyi kısa sürede etkisiz hale getirir. Ancak bu yöntem fare istasyonu kadar temiz bir uygulama değildir. Bu nedenle çok sık tercih edilmez.
  • Yoğun Dumanlama: Farelerin yoğun olduğu alanlarda uygulanır ve kısa sürede sonuç verir.

Eminönü fare ilaçlama servisimizin ilaçlama uygulamaları ve fare ilaçlama fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.