Ev İlaçlama

Hijyenik olamayan alanlarda yaşamanız, yaşanabilecek sağlık sorunlarını da beraberinde getirmektedir. Böceklerin ve farelerin yuva kurduğu alanlar, hijyenik olmayan yaşam alanlarıdır. Sağlığınız açısından ev ilaçlama hizmeti almanızın önemi büyüktür.

Böcekler Nerede Yuva Yapar?

Böcekler, açık ve kapalı her alanda yuva yapabilirler. Genellikle dış alanlarda bulunan haşereler, evlerimize bir şekilde geçiş sağlarlar. Evlerimizde, parkelerin aralarında, eşyaların üzerinde, koltukların, yatakların altında, banyoda, mutfakta, depoda, çatı katında, duvar çatlakları arasında böcek yuvalarına rastlamak mümkündür. Bazı haşere türleri, canlıların derisi üzerinde yumurtalarını bırakabilirler. Örneğin; pire ve kene insanların ve hayvanların üzerinde yavrulayabilir. Özellikle evcil hayvanların bulunduğu evlerde, haşere istilası muhtemel bir durumdur. Evlerde daha birçok haşere ve fare türü yuva yapabilmektedir. Bunlardan kurtulmak için böcek ilaçlama hizmeti almak gerekmektedir.

Evlerde En Çok Görülen Haşere ve Fare Türleri

Kalorifer böceği, sinek, uyuz böceği, sivrisinek, tatarcık, lağım faresi, kulağakaçan böceği, gümüş böceği, sıçan, Amerikan hamam böceği, örümcek, çıyan, kör fare, yaban arısı, akrep, salyangoz, kene, pire, ev faresi, eşek arısı,  çatı faresi, mayt, halı böceği, güve, kertenkele, tahtakurusu, çekirge, fındık faresi, mite, hamam böceği, Alman hamam böceği, karafatma, teşbih böceği, tahtakurdu, bit, yılan, kırkayak, kakalak, karınca, akar, pamuk faresi.

Böcekler Evlere Nasıl Girer

  • Kapı ve pencere aralıklarından
  • Duvar çatlakları arasından
  • Dışarıdan satın aldığınız, herhangi bir eşya üzerinde
  • Kedi ve köpekleriniz üzerinde

Şirketimiz, eve giren haşereler ile mücadele etmektedir. Aynı zamanda fare ilaçlama hizmeti de vermektedir. Sağlıksız alanlarda yaşamamamız için tüm çalışmalarını sürdürmektedir. Zira böcekler ve kemirgenler, evlerinizde sağlığınıza daha kolay zarar verebilirler. Bunun için kapsamlı bir ev ilaçlama hizmeti almanız gerekmektedir. Şirketimiz, bu işlemleri Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla yapmaktadır.

Haşereler Sağlığınıza Nasıl Zarar Verir

Böcekler, nemli alanlarda yuva yaparlar. Yuva yaptıkları alanlar, bakteri yuvalarıdır. Besinlerimizin, eşyalarınızın üzerinde gezinirler. Bu şekilde bakterilerin vücudunuza geçişini sağlarlar. Aynı zamanda, salgın hastalıkların da yayılmasını sağlayabilirler.

Ev ilaçlama servislerimiz, düşük ücretlerle hizmet vermektedir. Personellerimizden günün 24 saati ekonomik hizmet alabilirsiniz.