Fabrika İlaçlama

Çeşitli ürünlerin üretim mekanı olan fabrikalar, çok sayıda insanın bulunduğu ve gün içerisinde insan trafiğinin yoğun olduğu alanlardır. Yiyecek, içecek, giyim gibi her türlü alanla ilgili üretimin gerçekleştiği bu ortamlarda, beslenme ve barınma ihtiyaçlarını karşılamak için yerleşmekte olan haşere ve kemirgenlere rastlamak mümkündür. Fakat hem ürünlerin sağlığı açısından hem de üretici firmanın prestiji açısından büyük bir tehdit unsuru oluşturmaktadır. Bu nedenle bu zararlı canlılar üzerinde mutlaka böcek ilaçlama yapılmalıdır. Yeşiller Böcek İlaçlama firması olarak, uzman kadromuz ve geliştirmiş olduğumuz etkili ilaçlama yöntemleri ile fabrika ilaçlama hizmetleri sağlamaktayız. İstanbul, Kocaeli ve İzmir’de sağlamış olduğumuz fabrika ilaçlama hizmetlerimizden 7 gün 24 saat faydalanmanız mümkündür.

Fabrika İlaçlama Yöntemleri

Fabrikalar, aktif olarak faaliyet gösteren ve üretimin sürekli akmakta olduğu alanlardan biridir. Bu nedenle bu alanlarda meydana gelen haşere, böcek ve fare problemlerinin ortadan kaldırılması için uygun bir zaman aralığının bulunması gerekmektedir. İlaçlama sırasında ürünlerin ve çalışanların zarar görmemesi öncelikli hedef olarak belirlenmemelidir. Daha sonra problem oluşturan haşere ve kemirgen türü teyit edilerek en uygun ilaçlama yöntemi uygulamaya alınmalıdır.

Sıvı ilaçlama, jel ilaçlama ve fare istasyonları ile gerçekleştirilen her türlü yöntem, fabrika ilaçlamalarında oldukça etkili olacaktır. Sıvı ilaçlama yöntemleri, fabrika gibi geniş alanların ilaçlamalarında sıklıkla tercih edilmekte olan bir yöntemdir. Tüm haşere, böcek ve kemirgen türleri üzerinde etki göstermekte olan sıvı ilaçlar, buharlama ve püskürtme teknikleri ile uygulanarak, ulaşılması güç olan dar aralıklara kadar tesir edebilmektedir. Jel ilaçlar da yine haşere ilaçlamalarında sıklıkla tercih edilmekte olan yöntemlerden biridir. Bu ilaçlar, insan sağlığını olumsuz etkilemeyen doğal yapıda ilaçlardır ve uygulanan alanların boşaltılmasına gerek kalmamaktadır. Böcek ya da haşerelerin geçiş bölgelerine noktalama şeklinde uygulanmaktadır. Böylelikle ilaçla temasları sağlanarak, kısa sürede çözüme ulaşılmaktadır. Fare istasyonları ise kemirgen türlerinin imhasında kullanılmakta olan güvenilir ilaçlama yöntemlerinden biridir. Yalnızca farelerin ulaşabildiği ilaçlar, kısa sürede kalıcı çözüme ulaştırmaktadır.

Yeşiller Böcek İlaçlama olarak, uzman ilaçlama ekiplerimiz ve modern cihazlarımız ile birlikte sağlamış olduğumuz yöntemlerle kısa sürede çözüme ulaşarak, tüm haşere ve fare problemlerini ortadan kaldırmaktayız. Firmamızın güvenilir fabrika ilaçlama hizmetlerinden yararlanarak, haşereler üzerinde kontrol sağlayabilirsiniz.

Fabrika İlaçlama Fiyatları

Fabrika ilaçlama fiyatları, fabrikaların genişliği, kullanılan ilaç miktarı ve haşere türlerine göre tekrarlanan ilaçlama sayısı göz önünde bulundurularak firmamız tarafından belirlenmektedir. Yeşiller Böcek İlaçlama firmamızın güvenilir, kaliteli ve ekonomik fabrika ilaçlama hizmetlerinden faydalanmak için müşteri temsilcilerimizle 7/24 iletişime geçebilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.