Fare İlaçlama Şirketleri

Fare ilaçlama şirketleri geçmişten günümüze insanların başına dert olan farelerden kurtulmak için modern uygulamaları geliştiren ilgili yerlerdir. Tarihte önce Avrupa’yı daha sonra tüm dünyayı etkisi altına alan Veba Hastalığı’nın nedeni farelerdi. Taşıdıkları mikrop ile insanların ölümüne neden olan Veba Salgını o dönemde bizim de yurdumuza bulaşmıştı. İşte o günden bu yana farelerin ekolojik sistemin işlemesi için doğada bulunması gerektiği fakat modern hayatta asla yerinin olmadığına karar verildi. Teknolojik gelişme ile fare ilaçlama şirketleri faaliyetlerini genişleterek kurumsal bir kimliğe büründü. Fakat bütün sektörlerde olduğu gibi böcek ilaçlama sektöründe de profesyonellikten uzak amacı sadece para kazanmak olan firmaların varlığı mevcut. İşte bu noktada çalışacağınız firmanın kalitesine dikkat etmeli ve alanında uzmanlaşmış firmalar ile iletişime geçmelisiniz. Firmamız İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin bütün ilçelerine götürdüğü hizmet ile sektörde bir adım öne geçmiştir.

fare-ilaclama-sirketleri
fare-ilaclama-sirketleri

Fare İlaçlamada Yeni Yöntem

Fare ilaçlamada yeni yöntem olarak kullandığımız fare istasyonları ile bugün binlerce vatandaşımız farelerden kurtularak rahat bir nefes aldı. Ayağının altında farenin dolaştığını fark eden ve can havli ile firmamızı arayan müşterilerimize fare istasyonları tekniği ile fareleri kan akıtmadan ve kısa sürede etkisiz hale getireceğimizin sözünü veriyoruz. Fare ilaçlama uygulamasında modern ilaçlama simgesi haline gelen fare istasyonları şu şekilde kullanılır;

  • İlaçlama personellerimizin alanın büyüklüğüne göre fare istasyonu sayısını belirler.
  • Farelerin küçük bir köşeye bile saklanabileceği gerçeğinden hareketle bütün alanlar karantina altına alınır.
  • Fare istasyonları eğer birden fazla oda varsa hepsine yerleştirilir. Bir düzenekten oluşan tuzağın içine zehirli yem, su ve sahici yem koyulur. Sahici yem fareyi kandırmaya yönelik yapılan bir uygulamadır.
  • Ortaya fareleri cezbeden bir koku çıkar. Fareler koku yeteneği gelişmiş haşerelerdir. Yavaş yavaş tuzağa doğru ilerlerler.
  • Zehirli yemi yiyen fare hemen yanında bulunan su ile temas ettiği an bütün iç organlar parçalanır ve fare istasyonunun içinde can verir.
  • Aklınızdan geçen ya suyu içmezse? Sorusunu duyar gibi oluyoruz. Bu durumda ise zaten zehrin etkisi ile birkaç saat içinde ölecektir.

Görüldüğü üzere fare istasyonu ya da tahta gibi ilkel tuzakların aksine korkunç görüntülerin oluşmasını engelleyen fare istasyonu tekniğimizden faydalanmak için firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

7/24 Kesintisiz, Ekonomik ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Fareleri etkisiz hale getirmek için kullanılan fare ilacı ve diğer malzemeler Sağlık Bakanlığından onay almıştır. Halkın sağlığının üstünde hiçbir şeye önem vermeyen böcek ilaçlama firmamız ilaçlama konusunda uzman olan personellere sahiptir. Sizin de başınız fare ve diğer haşereler ile dertte ise; hamam böceği ilaçlama, ev ilaçlama ve pire ilaçlama uygulamaları için bizleri arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir