Fatih Belediyesi Böcek İlaçlama

Dünyanın en kalabalık nüfusuna sahip olan böcekler, kısa sürede üremektedir. Yaşam alanlarınızda tek bir böceğin bile bulunması, kısa süre sonra bulunduğunuz alanların haşereler ve fareler tarafından istila edileceğinin anlamına gelmektedir. Fatih belediyesi böcek ilaçlama servislerimiz, halk sağlığını korumak için yılın 365 günü ve günün 24 saati çalışmaktadır. Bulunduğunuz alanlarda böceklerle karşılaştığınızda, en kısa sürede yardım almalı ve müdahalede bulunmalısınız. Servislerimizi gece gündüz demeden günün her saati arayabilir ve böceklerden kurtulabilirsiniz.

İlaçlama Fiyatları

Fiyatlarımız, piyasada haşere ile mücadele eden firmalardan çok daha uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Servislerimiz, halkımızın cüzdanını da, sağlığını da korumaktadır. Sizlerde paranızı sokağa atmamak için piyasada iyi bir araştırma yapmalısınız. Sağlık Bakanlığı ruhsatlı firmalardan yardım almalısınız. Aksi takdirde, hem sağlığınızdan, hem de paranızdan olabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla İlaçladığımız Haşere ve Fare Türleri

Kalorifer böceği, güve, karınca, eşek arısı, pire, Amerikan/ Alman hamam böceği, sivrisinek, akrep, tahtakurdu, kertenkele, karafatma, mayt, tatarcık, tahtakurusu, çıyan, kene, kulağakaçan böceği, halı böceği,  gümüş böceği, kırkayak, yaban arısı, salyangoz, çekirge, akar, tesbih böceği, mite, örümcek, bit, kakalak, uyuz böceği, lağım /çatı/ fındık /pamuk/ev faresi, sinek, sıçan, yılan.

Fatih böcek ilaçlama servislerimiz, haşere ve farelerin tümünü yaşam alanlarınızdan uzaklaştırabilmektedir. Bunu da, etkili ilaçlar ve farklı teknikler kullanarak yapmaktadır. Yüksek teknolojide üretilmiş cihazlarla, açık ve kapalı her alanda kapsamlı olarak uygulama yapmaktayız.

Garantili Uygulamalarımız

Fare İstasyonları

Servislerimiz, fare ilaçlama hizmeti de vermektedir. Fare ünitelerimiz, yaşam alanlarınızda rahatlıkla kurulabilmektedir. Çok kullanışlıdır.

Sıvı İlaçlama

Sıvı ilaçlar, püskürtme yolu ve ULV cihazları ile uygulanmaktadır. Bu sayede, boyutları küçük olan haşere türlerine bile ilaçlar etki etmektedir.

Jel İlaçlama

Jel ilaçlarımız haşerelerin yuvalarından çıkarak, yaşam alanlarımıza geçtiği alanlara sıkılmaktadır. Yuvalarına dönen böcekler, ilacı yedikten sonra yuvalarında ölmektedir. Bu sayede, yuvalardaki tüm böcekler ilaçtan etkilenmektedir. Aynı zamanda, zararlı canlılar yuvalarından öldüklerinden dolayı, bu böceklere dokunmak zorunda kalmazsınız.

Kokulu İlaçlama

İlaçlanması en zor olan ve sinir sistemi çok kuvvetli olan haşere türleri üzerinde bile etki sağlanmaktadır. Bu yöntem, en etkili tekniğimizdir.

Kokusuz İlaçlama

Müşterilerimiz tarafından en çok talep edilen tekniktir. Kokusuz ilaçlama işlemlerimiz yapılırken, yaşam alanlarınızı terk etmenize gerek kalmamaktadır.

Fatih belediyesi böcek ilaçlama servislerimiz, en etkili yöntemlerle ilçede bulunan her alanda kalıcı çözümler sağlamak adına uğraşmaktadır.

7/24 Hizmet Verdiğimiz Semtler

  • Aksaray
  • Beyazıt
  • Fener
  • Kumkapı
  • Haseki
  • Karagümrük
  • Sultanahmet
  • Şehremini
  • Tahtakale
  • Vefa

Tüm semtlerde, mahallelerde kesintisiz ve kaliteli hizmet almak için bize çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir