Gemi İlaçlama

Yeşiller Böcek İlaçlama olarak, gemi, vapur, yat veya tekne gibi ulaşım araçlarında meydana gelen haşere ve kemirgen problemlerinin çözümü için profesyonel gemi ilaçlama hizmeti sağlamaktayız. Bu alanlarda meydana gelen tüm bu problemlerin daha büyük sorunlara yol açmaması için 7/24 gemi ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Gemi İlaçlamanın Önemi

Gemi İlaçlama, yolcu ve yük gemilerinin, vapurların, özel yat ve teknelerin içerisinde zararlı canlıların oluşturmuş olduğu istilaların ortadan kaldırılması için tasarlanmış olan bir ilaçlama hizmetidir. Bu alanlar genellikle insanlarla birlikte gelen haşere türleri ya da eşyaların arasında gelen zararlı canlı türleriyle birlikte istilaya maruz kalmaktadır. Haşere ve kemirgen türleri hızlı üreme yapılarıyla kısa sürede büyük problemler oluşturmaktadır. Girmiş oldukları alanlarda çeşitli bakteri ve mikrobu yayarak, bu alanlarda yaşam sürdüren diğer canlılara zarar verebilmektedirler.

Gemi, vapur, yat gibi insan nüfusunun yoğunlaşabileceği alanlarda meydana gelen haşere ve kemirgen problemlerinin oluşturabileceği sağlık sorunlarının önüne geçmek adına kısa sürede ortadan kaldırılması gerekmektedir. Gemi ilaçlama işlemleri, özenle ve titizlikle gerçekleştirilmesi gereken hassas işlemlerdir. Özellikle yolcu ya da yük gemilerinde meydana gelen haşere problemlerinin ortadan kaldırılması için uygulanan ilaçlama yöntemlerinde kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaştıran etkili yöntemlerin uygulanması gerekmektedir.

Yeşiller Böcek İlaçlama firması olarak, geliştirmiş olduğumuz etkili ilaçlama yöntemleri ile haşere ve kemirgenlerin oluşturabileceği sağlık problemlerinin önüne geçmekte ve kalıcı sonuçlar elde etmekteyiz. Firmamızın gemi ilaçlama hizmetlerinden dilediğiniz gün ve saat yararlanabilirsiniz.

Güvenilir Gemi İlaçlama Hizmetleri

Gemi ilaçlama işlemleri, ortamda bulunan eşyalara, yüklere ya da insanlara zarar vermeyecek bir şekilde güvenilir yöntemlerle gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Yeşiller Böcek İlaçlama olarak, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ve uzman ilaçlama kadromuzla birlikte güvenilir gemi ilaçlama hizmetleri sunmaktayız. Gemi ilaçlamalarında genellikle ilaçlama uygulanacak alanların yapısal özellikleri ve imha edilmek istenen zararlı canlı türü göz önünde bulundurularak bir yöntem belirlenmektedir.

Kokulu ilaçlama yöntemleri, gemilerin alt katlarında yer alan camsız alanların ilaç kokusunu hapsedecek olması nedeniyle tercih edilmeyen yöntemlerdir. Gemi ilaçlamalarında genellikle kokusuz ilaçlama yöntemleri tercih edilmektedir. Jel ilaçlamalar ve fare istasyonları bu alanlarda sıklıkla uygulamaya alınan yöntemlerdir. Sıvı ilaçlama yöntemleri ise gerekli durumlarda uygulanmaktadır. Bu yöntemler sayesinde kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşmakta, gemi, vapur, tekne gibi ulaşım araçlarının haşere ve kemirgen problemlerinden arınmasını sağlamaktayız.

Gemi İlaçlama Fiyatları

Gemi İlaçlama Fiyatları, ilaçlanan araçların metrekare cinsinden hesabı ve kullanılan ilaç miktarı göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Ekonomik gemi ilaçlama fiyatları ile güvenilir hizmetler sunmakta olan Yeşiller Böcek İlaçlama firmamız, 7 gün 24 saat faaliyet göstermektedir. Güvenilir ve ekonomik gemi ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, sitede yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.