Hakkımızda

Yeşiller Böcek İlaçlama olarak, kaliteli hizmet politikasını kendine prensip edinmiş kuruluşumuz, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına her geçen iyileştirme çalışmalarına devam etmektedir. Çağa ayak uydurmuş, en iyi teknolojide ekipmanlarla böcek ilaçlama hizmeti veren Yeşiller Böcek İlaçlama hizmetleri, kurumsal kimliğini bozmadan çalışmalarına devam ediyor.

Her geçen gün yenilenen ve daha iyiye giden Yeşiller Böcek İlaçlama hizmetleri, halkımıza çağdaş ve kaliteli hizmet sunmanın gururunu yaşamaktadır. Kalite ve ekonomiyi birleştiren

Yeşiller Böcek İlaçlama firması, sizlere en uygun böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir. Yaptığımız işin arkasında durarak, daha iyiye gitmek adına, sürekli rapor oluşturmaktayız.  Yeşiller Böcek İlaçlama firması,  %100 garantili hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak, müşterilerinin memnun etmek adına, önerilerinizi dikkate almaktadır.

Halk sağlığını en ön planda tutarak hizmet veren

Yeşiller Böcek İlaçlama (WHO)  Dünya Sağlık Örgütü Teşkilatı’nın gelişmelerini takip ederek, uygulamaktadır.Yeşiller Böcek İlaçlama firmaları arasında, tüm belgeleri tam olan nadir firmalardan biriyiz. Yeşiller Böcek İlaçlama servisleri, Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçları ile hizmet vermektedir.

Ziraat mühendislerinden oluşan uzman kadrosu ve bünyemizde yetiştirilmiş, donanımlı böcek ilaçlama servisi elemanları ile Yeşiller Böcek İlaçlama servisleri 7/24 hizmetinizdedir. Haşere ilaçlama konusunda dünya standartları üzerinde olan Yeşiller Böcek İlaçlama şirketi, yılların getirdiği iş tecrübesiyle en iyi hizmeti vermektedir.

Sizlerde, tecrübeli kadromuzun böcek ilaçlama servislerinden faydalanmak istiyorsanız ve en kaliteli, en ekonomik böcek ve garanti böcek ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız, irtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçiniz.

Yeşiller Böcek İlaçlama, Günün her saati, yılın 365 günü boyunca hizmetinizdedir.