Haşere İlaçlamada Etkin Çözümler

Böcek ilaçlama alanında 20 yılı aşkın süredir çalışmalarımızı sürdürdüğümüz tüm ilçelerimizde en yeni teknik ve özel ilaçlarla garanti sonuca ulaşmaktayız.

Böcekler haşereler ve kemirgenler insanoğlunun en çok başına bela olmuş canlılardır. Hem insan hem de evlerimizde ve bahçelerimizde beslemekte olduğumuz evcil ve kümes hayvanlarının sağlığını ciddi anlamda tehdit eden, eşyalarımıza verdikleri zararlar neticesinde de maddi kayıplar yaşamamıza neden olan bu canlılarla mücadele edilmesi her açıdan şarttır. Haşere ilaçlama olarak böcek, kemirgen ve haşerelere yönelik sergilediğimiz ilaçlama teknikleri ise şunlardır:

  • Fare İstasyonları
  • Jel İlaçlama
  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

Haşerelerden Kurtulma Yolları

Haşerelerden kurtulmanın en etkili yolu kuşkusuz böcek ilaçlama yöntemidir. Diğer taraftan evlerinizde ve diğer yaşam alanlarınızda alabileceğiniz bazı basit önlemlerle de haşerelere geçit vermeyebilirsiniz. Örneğin,

  • Haşereler kirli pis ve sağlıklı olmayan alanlarda daha hızlı çoğalır ve varlık gösterirler. Haşerelerin çoğalmasını önlemek için nemli ve kirli alanların sıklıkla temizlenmesi gerekmektedir.
  • Haşerelerin en sevdiği alanlar banyo, mutfak ve lavabolardır bu alanların tuz ruhu ve çamaşır suyu gibi kimyevi içerikleri sahip temizleyicilerle dezenfekte edilmelidir.
  • Şirketler, evler, okullar gibi kapalı alanlarda kesinlikle çöp biriktirilmemesi gerekir.
  • Aksatmadan belirli aralıklarla böcek ilaçlama yapılmalıdır.
  • Haşereler için üretilmiş olan ilaçları onların yaşadıkları alanlarda kullandığınızda çoğalmalarını önlenmiş olursunuz.

Bireysel Mücadele Etkili Mi?

Haşere, böcek ve kemirgenlere yönelik bireysel yollarla gerçekleştirilen mücadele yöntemleri çok dar alanda kısa süreliğine etki etmek dışında pek bir işe yaramaz. Bu tür canlılar hızlı ve seri şekilde çoğalırlar ve sizlerin fark edemeyeceğiniz kuytu ve karanlık alanlarda yuvalanırlar. Sizin gerçekleştirdiğiniz mücadele sadece görebildiğiniz canlılarda etki yapar. Kapsamlı, profesyonel şekilde bir ilaçlama yapılmazsa bu canlılar en kısa sürede yeniden ortaya çıkacaktır. Üstelik her bir böcek, haşere ve kemirgen farklı ilaçlar ve ilaçlama teknikleri ile etkisiz hale getirilirler. Bunların ayrımına da ilaçlama firmaları varabilmektedir. Ayrıca bireysel yapılan mücadelelerde siz de sağlıksız tehditlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Sağlığınızı riske atmamak ve daha kesin sonuçlara varmak için siz de haşere ilaçlama firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir