Haşerelerin Başı Dertte!

Haşerelerin başı dertte, sıcaklıkların yükselmesiyle beraber haşerelerle mücadele dönemi de başlamış oldu. Ancak sadece sizin değil haşerelerin de başı dertte. Firmamızın geliştirdiği yeni ilaçlama uygulamaları ile haşereler kısa bir sürede yok oluyor ve bir daha çıkması engelleniyor. Haşereler içerisinde binlerce tür barındıran ve zehirleriyle insanların ölümüne sebep olabilen zararlı canlılardır. Haşereler fark edildiğinde vakit kaybedilmeden yok edilmesi hem sağlığınız hem de ekonominiz için oldukça önemlidir. En önemli özelliği hızlı bir şekilde yayılmak olan haşerelerin çoğalmalarına izin vermeden profesyonel ilaçlama ile yok edilmesi şarttır. Haşere ile mücadelede doğru ve güvenilir bir firma ile çalışmanız oldukça önemlidir. Sıradan ve işini iyi yapmayan bir firma ile çalışmanız durumunda haşerelerin yok olmadığı için daha hızlı bir şekilde yayılacak ve ekonomik zarar neden olacaktır. Fatih Böcek İlaçlama şirketimiz pire ilaçlama ve diğer tüm haşerelerin yok edilmesinde sektörün öncü isimlerindendir.

haserelerin-basi-dertte
haserelerin-basi-dertte

Neden Güvenilir Bir Firma?

Neden güvenilir bir firma sorusunun cevabı haşerelerin zararları içinde gizlidir. İçerisinde binlerce tür barındıran haşerelerin yayılması sağlığınızı ciddi anlamda etkilerken daha yayılmalarına izin vermeden profesyonel ilaçlama yapmanız kurtarıcı bir etki yaratacaktır. Özellikle evlerinizde sıkça karşılaştığınız kalorifer böceği ilaçlama işleminin en çok yapıldığı haşereler arasında yer alır. Bir firmanın güvenilir olduğunu anlamanız için sayacağımız unsurlar sizlere firma seçimi konusunda yardımcı olacaktır.

  • Çalışacağınız firmanın Sağlık Bakanlığından onaylı olup olmadığına bakın.
  • Çalışacağınız firmanın kullandığı ürünlerin TSE damgalı olmasını inceleyin.
  • İlaçlamaya gelen personelin eldiven, maske ve tulum gibi malzemeleri kullandığından emin olun.
  • Şirketin bütün yasal prosedürleri (sertifika, ruhsat, çalışma izni) yerine getirdiğinden belgeleri isteyerek tescil edin.

Sizin de başınız haşerelerle dertte ise Fatih Böcek İlaçlama şirketimizi irtibat numaralarımızdan arayabilir, 7/24 destek alabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları, böcek ilaçlamayı hayatında bugüne kadar yaptırmamış çoğu kişi toplumda konuşulanlardan hareketle ilaçlamayı zahmetli ve maliyetli bir iş olarak görüyor. Halbuki böcek ilaçlama işlemi için doğru ve güvenilir bir firma ile çalıştığınız sürece ilaçlama işlemi oldukça basit ve ekonomik bir yöntemdir. Böcek ilaçlama fiyatları oluşturulurken;

  • Haşerenin yoğunluğu
  • Haşerenin yayıldığı alanın metrekaresi
  • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı belirleyici unsurlar olur.