İş Yeri İlaçlama

İnsanların yaşam alanlarına yerleşerek her türlü bakteri ve mikrobun dağılmasına neden olan böcek, haşere ve kemirgenler, çok fazla zaman kaybetmeden imha edilmesi gereken zararlı canlılardır. Evlerimizde olduğu gibi iş yerlerimize de rahatlıkla yerleşen bu canlılar, hem sağlığımız hem de çalıştığımız kurumların prestiji açısından büyük bir tehlike unsuru oluşturmaktadır. Böcek ilaçlama firmaları, geliştirmiş oldukları etkili ilaçlama teknikleri ile kısa sürede kontrolü sağlamakta ve iş yerlerimizde genel kontrolü rahatlıkla sağlamaktadırlar. Yeşiller Böcek İlaçlama firması olarak bizler de İstanbul başta olmak üzere Kocaeli ve İzmir’in tüm ilçe ve semtlerinde 7/24 profesyonel iş yeri ilaçlama hizmeti sağlamaktayız.

Güvenilir İş Yeri İlaçlama Hizmetleri

İş yerleri, gün içerisinde çoğunluk olarak vaktimizi geçirdiğimiz ve sürekli olarak insan trafiğinin yoğun olduğu mekanlardan biridir. Bu mekanlarda böcek, haşere ve kemirgen problemlerinin yaşanması, sağlık açısından doğrudan bir tehlike ortamının oluşmasına zemin hazırlayacaktır. Bu nedenle iş yerlerinin genel dezenfeksiyonu ve zararlı canlılardan arındırılması oldukça önemlidir.

Böcek ilaçlama firmaları, iş yerlerinde meydana gelen haşere ve fare problemlerinin ortadan kaldırılması için özel olarak geliştirmiş oldukları etkili ilaçlama teknikleri ile kısa sürede kontrol sağlamaktadır. Yeşiller Böcek İlaçlama olarak, uzman ekiplerimiz ve güvenilir ilaçlarımız ile birlikte tüm böcek, haşere ve fare problemlerine karşı mücadele vermekteyiz. Problemin oluşmasına neden olan zararlı canlının türü ve özelliklerine göre uygulamaya aldığımız yöntemler, büyük ya da küçük her türlü alanda etkisini göstermektedir.

Sıvı ilaçlama, jel ilaçlama ve fare istasyonları ile sağlanan ilaçlama yöntemleri, firmamızın sıklıkla tercih etmekte olduğu yöntemlerdir. Sıvı ilaçlar kokulu ve kokusuz olmak üzere ikiye ayrılmakta ve genellikle buharlama ve püskürtme teknikleri ile uygulanmaktadır. Bu teknikler, geniş, dar, açık ya da kapalı her türlü alanda ilacın etkisini göstermesine katkıda bulunacaktır. Jel ilaçlama yöntemleri ise daha çok haşere türleri üzerinde etkisini göstermekte olan kuvvetli yöntemlerdir. Bu yöntemler, haşerelerin geçiş noktalarına ilacın uygulanması ile gerçekleşmektedir. Fare istasyonları ise fare problemlerinin kısa süre içerisinde ortadan kaldırılması için tercih edilmekte olan güvenilir ilaçlama yöntemlerinden biridir. İstasyonlar, fare ilaçlarını muhafaza etmekte ve diğer canlıların ilaca ulaşarak zarar görmesini engellemektedir. Sadece farelerin ilaca ulaşabileceği şekilde tasarlanmış olan bu aparatlar sayesinde geniş alanlarda meydana gelen yoğun fare istilalarına kısa sürede son verilmektedir.

İş yeri ilaçlamalarında uygulamaya aldığımız ilaç ve yöntemler, insan sağlığını güven altına almaktadır. Böylelikle hem problemlerden en etkili şekilde kurtulmak hem de uzun vadede oluşabilecek problemlerin önüne geçmek mümkündür. Yeşiller Böcek İlaçlama firmamız bünyesinde gerçekleştirmekte olduğumuz güvenilir iş yeri ilaçlama hizmetlerimizden 7/24 faydalanabilirsiniz.

İş Yeri İlaçlama Fiyatları

İş yeri ilaçlama fiyatları, ilaçlama uygulanan iş yerlerinin metrekare cinsinden genişliği, kullanılan ilaç miktarı ve tekrarlanan işlem sayısı göz önünde bulundurularak firmamız tarafından belirlenmektedir. Yeşiller Böcek İlaçlama bünyesinde sağlamış olduğumuz güvenilir ve ekonomik iş yeri ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, müşteri temsilciliğimizle 7/24 iletişime geçebilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.