Kağıthane Böcek İlaçlama

Haşereler gündelik yaşamımızda hemen her daim karşımıza çıkabilen ve can sıkan canlılardır. Onlardan kurtulmak için pek çok yöntem denesek de kalıcı olarak kurtulmak için ilaçlama yaptırmak gerekmektedir. İlaçlama ise kaliteli olmalıdır. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları kullanan doğru bir firma ile ilaçlama yaptırmak gerekir. İzmir ve Kocaeli’de olduğu gibi İstanbul’da da yıllardır garantili böcek ilaçlama hizmeti veren Yeşiller Böcek İlaçlama sadece tek bir telefon ile tüm ilçe ve semtlere ulaşmaktadır. İstanbul’un en büyük ilçelerinden olan Kağıthane böcek ilaçlama servisi ile haşerelerden kurtulmak mümkündür.

Kağıthane Böcek İlaçlama Servisi

kagithane-bocek-ilaclama
kagithane-bocek-ilaclama

Haşereler evlere ya da iş yerlerine girdikleri takdirde çok hızlı çoğalırlar. Onlarla baş etmek oldukça zordur. Etrafa yumurta bırakan haşereler bu şekilde hijyeni yok ederken hem de yavrularlar. Haşerelerin neden olduğu hastalıklar arasında, tifo, tifüs, veba, dizanteri, gıda zehirlenmesi, cilt hastalıkları ve solunum yolu enfeksiyonları gibi daha pek çok rahatsızlık bulunmaktadır. Fare ve hamam böceğinin gıda zehirlemelerinin baş rolde olduğu bilinmektedir. Akrep, çıyan, kırkayak ve yılan gibi canlılar ise sıcak havayı severler ve genellikle insanları sokarak zehirlerler. Akrepler ve çıyanlar sıcak ve nemli havayı severler. Ağaç kovuklarında, ev ya da iş yerindeki duvar çatlaklarında ya da taşların altında görülebilirler. Oldukça tehlikeli olan bu canlılar için ilaçlama yapılması şarttır.

İlaçlama bazı tekniklerle uygulanır. Bunlar jel, sıvı, kokulu, kokusuz ve fare ilaçlama yöntemleridir. Hangi yöntemin uygulanacağı haşere problemine göre farklılık gösterecektir. Yöntem ne olursa olsun amaç buradaki haşerelerin tamamen ortadan kaldırılmasıdır. İlaçlama işlemi aklınıza gelebilecek her yere yapılabilmektedir. Ev, iş yeri, apartman, site, restoran, kamu ve özel binalar, hastane, okul, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, otel, bahçe, park alanı ve piknik alanı gibi aklınıza gelebilecek her yerde ilaçlama işlemi yaptırabilirsiniz.

Yeşiller Böcek İlaçlama, yılların verdiği deneyim ile ilaçlama işlemini sizin için yapıyor. Kocaeli ve İzmir’de olduğu gibi İstanbul’da da tüm ilçelerde tüm mahallelerde hizmet veriyor. Kağıthane böcek ilaçlama servisi olarak tüm diğer ilçelerde olduğu gibi Kağıthane sakinlerinin haşere problemini ortadan kaldırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir