Kalorifer Böceği İlaçlama

Kanalizasyon, su ve kalorifer borularından çıkan sızıntılardan yaşam alanlarımıza giren bu haşereler, insanlar için oldukça tehlikelidir. Kalorifer böceği ilaçlama işlemleri, insan sağlığı açısından büyük önem arz etmektedir.

Kalorifer Böceği Zararlı mıdır?

Kalorifer böceği, banyo, lavabo kenarlarında, mutfak ve tuvaletlerin su boruları etrafında yuva yapan böcekler, bu alanlarda bulunan bakterileri bir yerden başka bir yere taşımaktadırlar. Çok hızlı hareket eden bu böcekler, bir günde 5km yol yapabilirler. Dolayısıyla bir gün içerisinde çok sayıda alan dolaşmaktadırlar. Gezdikleri alanlardan topladıkları bakterileri ve hastalık virüslerini yaşam alanlarımıza taşımaktadırlar. Yaşam alanlarımızda bu böceklerin varlığı, sağlıksız alanlarda yaşadığımızın belirtisidir. Sağlıklı alanlarda yaşamak için kalorifer böceği ilaçlama hizmeti almak gerekmektedir.

Kalorifer Böceği Nasıl Beslenir?

Kalorifer böceği beslenmesini çoğu zaman, insanların besinleri ile sağlamaktır. İnsanların besinleri üzerine salyalarını ve dışkılarını bırakan böcekler, insanların hastalanmasına neden olmaktadır. Özellikle gıda zehirlenmeleri, bu böcekler yüzünden olabilmektedir.

Kalorifer Böceği Üremesini Nasıl Gerçekleştirir?

Kalorifer böceği yumurtlama yolu ile üreyen bir böcektir. Çok hızlı üreyen bu haşere, bir gecede 100 tane yumurta bırakabilir. Ölümüne kadar 100.000 yumurta bırakan bu haşere, yumurtalarını kapsül halinde yuvalarına ve çeşitli yerlere bırakabilmektedirler. Dolayısıyla kalorifer böceği ile mücadele etmek için uzman olmak ve alanda detaylı olarak ilaçlama yapmak gerekmektedir. Şirketimizin uzman personelleri, kalorifer böceği ilaçlama hizmetlerini yuva yaptıkları her alanda kapsamlı olarak gerçekleştirmektedir.

Kalorifer Böceği Nasıl Etkisiz Hale Getirilmektedir?

Sıvı ve jel kalorifer böceği ilaçlama için kullandığımız ilaçlarımız, piyasanın en kaliteli ilaçlarıdır. Kokulu ve kokusuz olarak uygulanan ilaçlarımız, böceğin yuvasında ölmesini sağlamaktadır. Yuvasında ölen böcekler, etrafa bakteri yaymaz. Temas etmek zorunda kalmadan kalorifer böceğinden kurtulmuş olursunuz. İstanbul genelinde ve Fatih’in bütün semtlerinde uzman personellerle sunduğumuz, kalıcı ve garantili hizmetlerimiz, ekonomiktir. Sağlıklı alanlarda yaşamak için bizimle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir