Kene İlaçlama

Keneler, canlılara birçok alanda saldırabilmektedirler. Kene ilaçlama hizmetlerimiz, pek çok alanda TSE onaylı ilaçlarla yapılır. Çeşitli yollarla kenelerden kurtulmanızı sağlayan şirketimiz, profesyonel kadrosu ile hizmetinizdedir.

Kenelerden Kurtulmak için Yapılması Gerekenler

Bu parazitlerden kurtulmak için profesyonel olarak hizmet veren kene ilaçlama firmaları ile anlaşmanız gerekmektedir. Şirketimiz, profesyonel kadrosu ile Fatih ilçesinin tüm semtlerine hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz, İstanbul’un bütün ilçelerini kapsamaktadır. Uzmanlarımız pek çok alanda keneleri ve bıraktıkları yumurtaları tespit ederek, en etkili kene ilacını kullanarak, tam kontrol sağlamaktadır.

Sıvı ilaçlama yöntemi ile kene ile mücadele etmekte, ULV cihazları ile pek çok alanda etki sağlamaktayız. Etkili ilaçlarımız ve kaliteli ekipmanlarımızla, en dar alanlara bile etki sağlamaktadırlar.

Keneler Nerede Yuva Yapar?

Bitki örtüsünün bulunduğu her alanda, keneler yuva yapabilmektedir. Ormanlık ve çalılık alanlarda, sıkça karşımıza çıkabilmektedir. Ancak canlıların üzerinde kendilerine yer edinen keneler, kapalı alanlara da girebilirler. Yumurtalarını hayvan kılları, yaprakların arasına ve çöplerin arasına bırakabilirler. Dolayısıyla çöplerden topladıkları, çeşitli bakterileri de yaşama alanlarımıza sokabilirler.

Keneler İnsanlara Nasıl Zarar Verir?

Keneler insanlara, Kırım kanamalı Kongo ateşi, Q ateşi, Lyme Hastalığı, Akdeniz benekli ateşi hastalığı gibi hastalıkları bulaştırmaktadırlar. Ayrıca hayvan hastalıklarının birçoğunu da, insanlara bulaştırabilirler. Keneler, yalnızca insanların kanını emmemektedir. Hayvanları da sokmakta ve kanları ile beslenebilmektedir. Bu sebeple taşıdıkları hastalıkları, canlılar arasında yayarlar.

Bulaştırdıkları ölümcül hastalıklardan ziyade, paraziter hastalıklarında başlamasına neden olabilirler.

Kene Saldırısının Belirtileri

Kene saldırısı belirtileri, 24 ile 48 saat sonrasında ortaya çıkmaktadır. Soktuğu noktada, deri üzerinde şişlik ve kızarıklık oluşmaktadır. Ayrıca, baş ağrısı, mide bulantısı, sırt ve eklemlerde ağrı gibi belirtiler ortaya çıkabilmektedir. Kenenin saldırısına uğrarsanız, yakınlarda bulunan sağlık kurumuna gitmelisiniz. Kenenin saldırmasına karşı önlem almak için kapsamlı ilaçlama hizmeti almanız gerekmektedir.

Piyasanın en düşük fiyatları ile kene ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile firmamıza ulaşarak, dilediğiniz her saate randevu alabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.