Kene İlaçlamada Profesyonellik Şart!

Kene ilaçlamada profesyonellik şart! Adını Türkiye’de son yıllarda artan ölüm vakaları ile duyduğumuz keneler haşereler arasında en tehlikeli olandır. Kene ısırması ile insanlara saldıran bir haşeredir. Üzerinize yapıştığında panik yaparak kurtulmaya çalıştığınızda iyice yapışan kene ile mücadele aşamasında profesyonel bir ekipten destek almanız şarttır. Aksi durumunda kenelerden kurtulmak için başvurduğunuz geleneksel yöntemler sorunu çözmek bir yana içinden çıkılmaz bir hal almasına neden olur. Elle temasın kesinlikle yasak olduğu kene haşeresine karşı korkuların artması sonucu vatandaşlar açık alanlarda dolaşmaktan çekinir oldu. Karşıma çıkarsa ne yaparım endişesi yaşayan vatandaşlarımıza merak ettikleri cevabı biz verelim:

  • Kene ısırması vakası ile karşılaşmış talihsiz vatandaşlarımızın panik yapmadan sakin bir şekilde durmaları en önemli aşamadır.
  • Daha önce de belirttiğimiz gibi çırpındığınızı gören kene üzerinize daha kötü bir şekilde kapanıp kalır.
  • En yakın Sağlık Kuruluşu’na giderek uzman bir hekimin kontrolüne girin.
  • Yaşadığınız yer kenelerin çoğalmasına uygun bir yer ise profesyonel kene ilaçlama ile haşerelerin yok olması şarttır.

Kenelerin hayati riske yol açmaması adına kene ilaçlama şirketleri arasında yılların tecrübesi ile hizmet veren firmamıza çağrı bırakmanız yeterlidir.

kene-ilaclamada-profesyonellik-sart
kene-ilaclamada-profesyonellik-sart

Neden Profesyonel Bir Firma?

Neden profesyonel bir firma? Sorusunun yanıtı kenelerin hayati risk taşımasında saklıdır. Daha ekonomik olduğunu düşünerek kenelerden kendi yöntemlerinize kurtulmaya başvurmak zaman kaybından başka bir şey değildir. Bu zaman kaybı sırasında keneler çoğalma fırsatı bulacak ve daha tehlikeli bir hal alacaklardır. Peki, firma güvenirliği nasıl anlaşılır?

  • Araştırma yapmaya başladığınızda firmaların sizlere sunduğu referanslara bakın. Müşteri memnuniyetini sağlamış bir firma buna öncelik sağlar.
  • Şirketin internet sitesinde vermiş olduğu bilgileri kontrol edin. Garantili hizmet sözüne inanmanız için bu detay şarttır.
  • Böcek ilaçlamada kullanılan ilaçların Sağlık Bakanlığı’nca onaylı olup olmadığına dikkat edin.
  • Şirkette görev alan personelin böcek ilaçlama konusunda alması gereken eğitimleri tamamladığını sorun.

Sıralamış olduğumuz tüm prosedürleri fazlasıyla yerine getirmiş firmamızdan destek almak için alanının öncü ismi Fatih Böcek İlaçlama firmamızı arayabilir, Çağrı Merkezimizden destek alabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Haşereler

Fatih Böcek İlaçlama firması olarak sadece kenelere değil tüm haşere ve kemirgenlere karşı mücadelemizi sürdürmekteyiz. Kaliteli malzeme ve teçhizatlar ile yok ettiğimiz haşere türleri; Hamam böceği, karınca, deri böceği, güve, sinek, fare, kakalak, kalorifer böceği, gümüş böceği, kertenkele, kırkayak, halı böceği, çıyan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir