Fatih Kocamustafapaşa Böcek İlaçlama

Kocamustafapaşa, İstanbul Avrupa yakasında bulunan Fatih’teki en eski semtlerinden biridir. Koca Mustafapaşa böcek ilaçlama ev, işyeri, okul, fabrika, bahçe, ofis, havalandırma, yemekhane, dershane, yuva, hastane gibi açık kapalı tüm alanlarda böcek ilaçlama, fare ilaçlama ve pire ilaçlama hizmetleri vermektedir.

Böcek İlaçlama Koca Mustafaşa Fatih firması olarak, siz değerli Koca Mustafapaşa mahallesi sakinlerine en ekonomik böcek ilaçlama fiyatlarıyla hizmet vermekten onur duyuyoruz. Koca Mustafapaşa böcek ilaçlama firması, müşteri memnuniyeti esaslı hizmet politikasıyla sizlere 7/24 kesintisiz hizmet sağlamaktadır.

Fatih Kocamustafapaşa Böcek İlaçlamada Kullanılan İlaç ve Ekipmanlar

Fatih Koca Mustafapaşa böcek ilaçlama hizmetleri, ziraat mühendislerimizin özel olarak hazırladığı, tüm Sağlık Bakanlığı denetimlerinden geçirilmiş, kaliteli böcek ilaçları hizmet vermektedir. Son teknolojide üretilmiş ekipmanlarla, donanımlı Fatih Koca Mustafapaşa böcek ilaçlama servisi personellerimiz sizlere en iyi böcek ilaçlama yöntemleri ile garanti ilaçlama hizmetleri sunmaktadır.

İlaçlama Yöntemleri; Kokusuz İlaçlama, Sıvı İlaçlama, Jel İlaçlama, Fare istasyonları, Kokulu İlaçlama

İstanbul Kocamustafapaşa Semti ilaçlama servislerimizin en çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare türleri;

  • Yılan, Akrep, kene, çatı faresi, ev faresi, bit, pire, fındık faresi
  • Tahtakurusu, gümüş böceği yılan, örümcek, kırkayak, Alman hamam böceği
  • Çekirge, oryantal hamam böceği, güve, fare
  • Hamam böceği, tesbih böceği, mobilya kurdu
  • Lağım faresi, kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği.

İlaçlama teknikleri, İlaçlama fiyatları, ilaçlama süreleri ile ilgili her konuda irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 7/24 destek hattımızdan hizmet vermekteyiz.