Küçükçekmece Böcek İlaçlama

Küçükçekmece haşere ilaçlama servisimiz tüm ilçe semtlerinde 7/24 böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Küçükçekmece halkının 20 yılı aşkın tüm fare, böcek, kemirgen ilaçlamalarını % 100 garantili olarak uygulamaktayız. Hizmette kalıcılık temel prensiplerimizdendir. İlaçlamalarımız üç farklı başlıkta yapılmaktadır.
Küçükçekmece böcek ilaçlama yöntemlerimiz sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama olarak iki şekilde uygulanmaktadır.
Sıvı ilaçlama yöntemimiz kokulu ve kokusuz ilaçlama olarak iki farklı ilaçla yapılır ve bu iki yöntem de haşerenin türüne ve yoğunluğuna göre sisleme ve püskürtme yöntemi olarak iki farklı yöntemle uygulanır.
Küçükçekmece ilaçlama; bit, pire, tahtakurusu, kene gibi küçük boyutta haşerenin en küçük birim alanda dahi varlığını sonlandırabilmek için sisleme yöntemini uygular. Sisleme yönteminde sıvı kimyasalın su zerreciklerine indirgenerek her yere nüfus etmesi sağlanır. Püskürtme yönteminde ise daha çok açık alanlardaki böcekler ve haşereler için yapılmaktadır.
Küçükçekmece fare ilaçlama servisi olarak da tarla faresi, fındık faresi, lağım faresi…gibi farklı fare türlerinde oldukça etkili yöntemler uygulamaktayız. Farenin evde, kanalizasyonda, tarlada toprak altında yaşam göstermesi bu kemirgenlerle başedebilmemizin de farklı çözümlerini getirmiştir. Fare ilaçlama Küçükçemece servisinde fare istasyonları, fare zehirleri, fare buğdayları gibi kemirgenin özelliklerine has ilaçlama yöntemleri ile uygulanmaktadır. Alan tespiti yapıldıktan sonra bu yöntemlerden hangisinin uygulanılacağına karar verilir.
Küçükçekmece böcek ilaçlama ekiplerimiz ilaçlama yapacakları mekanla ilgili olarak çalışma yapmadan önce işlem hakkında, çalışmadan sonra da alanda nasıl davranmanız gerektiği konusunda size bilgi vereceklerdir.
Örneğin, Jel İlaçlama yöntemlerimizde temizlik yapabiliyorken sıvı ilaçlama yönteminde 10 gün temizlik yapılamayacağı bilgisinin verilmesi gibi.

Küçükçekemece böcek ilaçlama fiyatları hakkında çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz ancak biz burada fiyatlandırmaların nasıl yapıldığına dair bilgi vereceğiz. Fiyatlandırmalarımız ilaçlama yapılacak alanın metrekaresine ve hangi ilaçtan ne kadar kullanılacağına göre belirlenmektedir.