Fatih Nuriosmaniye Böcek İlaçlama

Fatih’te hizmet veren Nuriosmaniye Böcek İlaçlama, en uygun böcek ilaçlama fiyatları ile Fatih’in her semtinde, İstanbul’un her semtine hizmet vermektedir. Garanti Böcek ilaçlama hizmetleri, kalite ve tecrübeyi birleştirerek günün her saati, uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Nuriosmaniye Fatih ilaçlama şubesi, tüm haşere, fare ve pire sorunlarınıza, tek telefonunuzla derhal müdahale sağlamaktadır.

Böcek ilaçlama Nuriosmaniye şubesi, Sağlık Bakanlığı onaylı kaliteli böcek ilaçları ile ziraat mühendislerinden oluşan uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Tecrübeli Fatih Nuriosmaniye böcek ilaçlama servisi elemanlarımız, son teknoloji ekipmanlarla size en uygun hizmeti sağlamaktadır. Çağın gelişen teknolojisine ayak uyduran Fatih Nuriosmaniye Böcek ilaçlama hizmetleri, yenilikçi bir böcek ilaçlama firmasıdır.

İlaçlama Yöntemleri;

  • Kokusuz İlaçlama
  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare istasyonları
  • Kokulu İlaçlama

Böcek ilaçlama Nuriosmaniye hizmetleri, ev, işyeri, okul, hastane, fabrika, pastane, yemekhane, catering şirketi, yuva, bahçe, anaokulu, depo, havalandırma gibi açık kapalı tüm alanlarda 365 gün boyunca günün her saati hizmet vermektedir. Son teknoloji ekipmanları ile siz değerli Nuriosmaniye semti sakinlerine, tüm böcek, fare ve pire istilalarında kesin çözüm sunmaktadır.

İstanbul Fatih Nuriosmaniye ilaçlama servislerinin ilaçlama yaptığı haşere ve fare türleri;

Yılan, kene, çatı faresi, ev faresi, Amerikan hamam böceği, bit, pire, tahtakurusu, oryantal hamam böceği, çekirge, akrep, teşbih böceği, gümüş böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, örümcek, kırkayak, güve, fare, yılan, hamam böceği, mobilya kurdu, fındık faresi, lağım faresi gibi ve birçok haşere ve fare türü.

Müşteri temsilcilerimize 7/24 danışabilirsiniz.