Fatih Şehremini Böcek İlaçlama

Fatih Şehremini mahallesinde, böcek, pire ve kemirgen canlılar çok sayıda bulunur. Şehremini böcek ilaçlama firması İstanbul’un ilk yerleşim yerlerinden ve en eski ilçelerinden biri olan Fatih ilçesinde bulunan Şehremini semtinde böcek ilaçlama hizmeti vermektedir.

Sağlık Bakanlığı Onaylı Şehremini Böcek İlaçlama

Şehremini böcek ilaçlama Fatih şirketimiz, Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı olup uzun yıllardır sektörde böcek ilaçlama hizmeti veren bir şirkettir. Ziraat mühendislerimizin kontrolünden geçerek hazırlanan böcek ilaçlarımızın tümü Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Böcek ilaçlama Fatih Şehremini firması olarak, gerekli tüm ilaçlama eğitimlerini almış alanında uzman böcek ilaçlama personellerimiz tarafından size en uygun ilaçlama yöntemi tespit edilerek, böcek ilaçlaması gerçekleştirilir. Fatih Şehremini böcek ilaçlama personellerimiz, ilaçlama yaptıracağınız alanın hacmi, böcek türü ve yoğunluğuna göre size en uygun ilaçlama yöntemlerini, en ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile gerçekleştirmektedir.

İlaçlama Yöntemleri;

Kokusuz İlaçlama, Sıvı İlaçlama, Jel İlaçlama, Fare istasyonları, Kokulu İlaçlama
Böcek ilaçlama Şehremini, böcek, fare, pire istilalarına %100 Garanti vererek ilaçlama yapmaktadır.

İstanbul Şehremini Mahallesi ilaçlama servisleri olarak, en çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare türleri; Yılan, Akrep, kene, çatı faresi, ev faresi, bit, pire, lağım faresi, kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği, hamam böceği, teşbih böceği, mobilya kurdu, fındık faresi, çekirge, oryantal hamam böceği, güve, fare, tahtakurusu, gümüş böceği yılan, örümcek, kırkayak, Alman hamam böceği ve daha birçok haşere ve fare türünü 7/24 kesintisiz olarak ilaçlamaktayız. Müşteri temsilcilerimize, Pazar günü de dâhil olmak üzere haftanın yedi günü, her saati ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.