Fatih Şehzadebaşı Böcek İlaçlama

Şehzadebaşı Böcek İlaçlama, İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Fatih’in en eski semtidir. Bu kadar eski ve tarihi değeri olan Şehzadebaşı bölgesinde böcek ilaçlama hizmeti çok önemlidir.

Şehzadebaşı Böcek İlaçlama ile Kaliteli Hizmet

Böcek ilaçlama Şehzadebaşı firması, tecrübeyle, kaliteyi buluşturarak, garanti ilaçlama hizmetlerini ayağınıza kadar getirmektedir. Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı firmamız, Sağlık Bakanlığı’ndan tüm onayları almış, tüm kontrollerden geçirilmiş kaliteli ilaçları ile hizmet vermektedir. Tüm haşere, fare ve pire istilalarınıza mümkün olan en kısa sürede müdahale ederek, 7/24 kesintisiz hizmet sağlamaktayız. Çağa ayak uydurmuş, birçok yeniliğin de takipçisi olan firmamız, son teknoloji ekipmanları ile uzun yıllardır en güvenli böcek ilaçlama hizmetini vermekteyiz. Kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilmek için, tek yapmanız gereken irtibat numaralarımızdan bizi aramak olacaktır.

Güvenilir İlaçlama Yöntemlerimiz; Kokusuz İlaçlama, Sıvı İlaçlama, Jel İlaçlama, Fare istasyonları, Kokulu İlaçlama

İstanbul Fatih Şehzadebaşı böcek ilaçlama servislerimiz, böcek ilaçlama, fare ilaçlama ve pire ilaçlama hizmetleri vermektedir.

En çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare türleri;

  • Yılan, Akrep, kene, çatı faresi, ev faresi, bit, pire
  • Fare, tahtakurusu, gümüş böceği yılan, örümcek, kırkayak, Alman hamam böceği
  • Fındık faresi, çekirge, oryantal hamam böceği, güve
  • Hamam böceği, teşbih böceği, mobilya kurdu
  • Lağım faresi, kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği

Böcek ilaçlama denildiğinde ilk akla gelen Şehzadebaşı Fatih böcek ilaçlama hizmetleri, müşteri memnuniyeti esaslı çalışmalarına devam etmektedir.

Müşteri temsilcilerimizden, ilaçlama fiyatları, yöntemleri ve aklınıza takılan tüm sorularla ilgili her konuda günün her saati, haftanın yedi günü bilgi alabilirsiniz.