Fatih Sirkeci Böcek İlaçlama

Sirkeci Böcek ilaçlama, İstanbul Fatih’in Sirkeci semtinde müşteri memnuniyeti esaslı 7/24 kesintisiz ilaçlama hizmetiyle, %100 garantili böcek ilaçlama hizmeti vermektedir.

Böcek İlaçlama Sirkeci, Fatih’in tüm ilçelerinde, Sirkeci’nin tüm bölgelerinde fare ilaçlama, pire ilaçlama ve böcek ilaçlama hizmetleri vermektedir.

Sirkeci Semtinde Böcek İlaçlama Nedenleri

Kadırga, Fatih’in en eski semtlerinden biridir. Asırlık ağaçların bulunduğu semtte, böcek ilaçlamanın önemi büyüktür. Sirkeci semtinde, ağaçlardan yaşam alanlarınıza giren tahta kurdu, bu alanlardaki mobilya ve tüm mobilya ürünlerinden oluşan eşyalarınıza ciddi zararlar verir. Halk arasında tahta kurdu olarak ta bilinen bu haşereler, döşeme tahtalarının çökmesine dahi sebep olur. Fatih Sirkeci böcek ilaçlama servisleri, yaşam alanlarınızı istila eden bu haşerelerden sizi tamamen kurtarırken, kullandığı kaliteli ilaçlarla da sağlığınızı tehlikeye atmaz. Sirkeci Böcek ilaçlama hizmetleri, Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçları ile en iyi yöntemleri kullanarak hizmet vermektedir.

İlaçlama yöntemlerimiz;

  • Jel ilaçlama
  • Sıvı İlaçlama
  • Pire ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Fare İstasyonları

Böcek ilaçlama Sirkeci hizmetleri, tüm böcek, pire ve fare sorunlarınıza tek telefonunuzla en kısa sürede müdahalede bulunur.

Fatih Sirkeci mahallesi Böcek ilaçlama servislerinin en çok ilaçlama yaptığı böcek ve fare türleri; gümüş böceği, kene, Amerikan hamam böceği, lağım faresi, güve, oryantal hamam böceği, pire, mobilya kurdu, kırkayak, bit, fare, hamam böceği, teşbih böceği, Alman hamam böceği, yılan, fındık faresi, örümcek, ev faresi, tahtakurusu, akrep, çekirge, kalorifer böceği, yılan, çatı faresi gibi birçok zararlı canlı türü.

Yılın 365 günü irtibat numaralarımızdan, gece gündüz günün her saati müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile ilaçlama fiyatları, yöntemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.