Fatih Sofular Böcek İlaçlama

Fatih Sofular semti Böcek İlaçlama, pire ilaçlama, fare ilaçlama ve böcek ilaçlama gibi tüm ilaçlama ihtiyaçlarınızda %100 garantili böcek ilaçlama hizmetlerini, İstanbul’un en eski semtlerinden Fatih’te bulunan Sofular semtinde hizmet vermektedir. Sofular semti böcek ilaçlama servisi olarak, eğitimli ve tecrübeli personellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Sofular Böcek İlaçlama Servisi

Böcek İlaçlama Fatih Sofular servisi personellerimiz, ilaçlama yapılacak alanı inceledikten sonra, hangi ilacı kullanacağına ve böcek ilaçlama uygulaması yapılacak alana hangi yöntemleri uygulayacağına karar verecektir. Ev ve iş yerlerinizde ilaçlama yapmak artık çok kolay. Son teknolojide üretilmiş ekipmanlarımız ile dilerseniz, kokusuz ilaçlama yöntemleri ile ilaçlama yaptırabilir ve uygulama yaptıracağınız alanı terk etmek zorunda kalmazsınız. Dilerseniz, sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama, fare istasyonları ve jel ilaçlama gibi ilaçlama yöntemlerimizden faydalanarak haşere ve farelerden kesin çözümle tamamen kurtulursunuz. İstanbul Sofular böcek ilaçlama firması olarak, insan sağlığını ön planda tutuyoruz. Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçlarımız ve alanında uzman personellerimiz ile 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Böcek ilaçlama Fatih Sofular servislerimizin en çok ilaçlama yaptığı haşere ve fare türleri;

  • Yılan, akrep, kene, çatı faresi, ev faresi, bit, pire, güve
  • Fare, tahtakurusu, örümcek, kırkayak, alman hamam böceği
  • Fındık faresi, çekirge, oryantal hamam böceği, gümüş böceği
  • Hamam böceği, teşbih böceği, mobilya kurdu, kalorifer böceği
  • Lağım faresi, amerikan hamam böceği

Yılın 365 günü destek hattımızdan hizmet vermeye devam ediyoruz. Müşteri hizmetlerimizden, aklınıza takılan tüm sorularınız ile ilgili bilgi alabilirsiniz.