Fatih Sultanahmet Böcek İlaçlama

Sultanahmet Fatih Böcek ilaçlama, İstanbul Avrupa yakasında bulunan İstanbul’un en eski ilçelerinden Fatih’te uzun yıllardır, ilaçlama sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını kendine ilke edinmiş bir ilaçlama firmasıdır.

Sultanahmet’te Böcek İlaçlama Yaptırmanın Önemi

İstanbul yarım adasında bulunan Sultanahmet semti, en çok eski yapılardan oluşan bir semttir. Sultanahmet’te haşere ve fare yoğunluğu çoktur.  Sultanahmet böcek ilaçlama, açık kapalı tüm alanlarda fare ilaçlama, pire ilaçlama ve böcek ilaçlama hizmeti vermektedir.

Özellikle eski yapılarda çok sayıda bulunan mobilya kurdu, tüm tahta, ahşap alanları kemirerek, sizlere ekonomik olarak zarar veren canlılardır. Sultanhamet böcek ilaçlama, yaşam alanlarınızı istila eden mobilya kurduna gerekli tüm müdaheleyi yaparak, garanti ilaçlama hizmetleriyle kesin çözüm sağlar. Sağlık Bakanlığı onaylı kaliteli ilaçları ile ilaçlama hizmeti veren Sultanahmet böcek ilaçlama firması sizi bu haşerelerden kurtarırken, diğer ilaçlama firmaları gibi sağlığınıza zarar vermez.

Fatih Sultanahmet Mahallesi böcek ilaçlama servislerimiz tüm böcek ve fare türlerini ilaçlar.

En çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare türleri;

  • Yılan, Akrep, kene, çatı faresi, ev faresi, bit, pire
  • Fare, tahtakurusu, gümüş böceği yılan, örümcek, kırkayak, Alman hamam böceği
  • Fındık faresi, çekirge, oryantal hamam böceği, güve
  • Hamam böceği, teşbih böceği, mobilya kurdu
  • Lağım faresi, kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği

Böcek ilaçlama Sultanahmet firması, modern teknoloji ile çağa ayak uydurmuş, son model ilaçlama ekipmanları ile en ekonomik ilaçlama fiyatlarıyla sizlere hizmet vermektedir.

İlaçlama Yöntemleri; Kokusuz İlaçlama, Sıvı İlaçlama, Jel İlaçlama, Fare istasyonları, Kokulu İlaçlama
7 gün 24 saat kesintisiz hizmet alabileceğiniz Fatih Sultanahmet böcek ilaçlama şirketleri, 365 gün boyunca, günün her saati destek hattıyla hizmet vermektedir.