Fatih Vezneciler Böcek İlaçlama

Vezneciler Mahallesi Böcek ilaçlama, İstanbul yarımadasında bulunan Fatih ilçesinin, Vezneciler semtinde kurumsal kimliğini bozmadan çalışmalarına uzun yıllardır devam etmektedir. Siz değerli Vezneciler semti sakinlerine, en iyi hizmeti verebilmek adına müşteri memnuniyeti hizmet anlayışımızla, firmamızda iyileştirme çalışmalarına her geçen gün devam etmekteyiz.

Semtte Böcek ilaçlama Uygulamasının Önemi

Fatih Vezneciler, İstanbul’un en eski semtlerinden biridir. Vezneciler Fatih böcek ilaçlama firması, semtte bulunan eski binaların yapısına ve insan sağlığına zarar vermeden ilaçlama hizmeti vermektedir. Özellikle eski yapılarda çok sayıda rastlanan mobilya kurdu, eşyalarınıza ciddi zararlar vermektedir. Halk arasında tahta kurdu ismiyle bilinen bu haşereler, kemirgen canlılardır. Fatih Böcek ilaçlama Vezneciler firması, gözle görülmeyecek kadar küçük olan bu haşereler üzerinde doğru müdahaleyi yaparak, garanti ilaçlama yöntemleri ile kesin çözüm sağlar. Çağın gerektirdiklerine ayak uydurarak, son teknoloji ekipmanlarla 7/24 kesintisiz hizmet veren, Vezneciler böcek ilaçlama firması, ilkel ilaçlama yöntemlerini geride bırakmıştır.

Son Teknoloji İlaçlama Yöntemlerimiz; Kokusuz İlaçlama, Sıvı İlaçlama, Jel İlaçlama, Fare istasyonları, Kokulu İlaçlama

Vezneciler Böcek ilaçlama firması, ev, işyeri, ofis, fabrika, depo gibi açık kapalı tüm alanlarda fare ilaçlama, pire ilaçlama ve böcek ilaçlama hizmetleri vermektedir.

En çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare türü;

  • Fare, tahtakurusu, gümüş böceği yılan, örümcek, kırkayak, Alman hamam böceği
  • Fındık faresi, çekirge, oryantal hamam böceği, güve
  • Hamam böceği, teşbih böceği, mobilya kurdu
  • Lağım faresi, kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği
  • Yılan, Akrep, kene, çatı faresi, ev faresi, bit, pire

Müşteri temsilcilerimizden günün her saati, haftanın yedi günü bilgi alabilirsiniz.