Fatih Yenikapı Böcek İlaçlama

Yenikapı Fatih Böcek İlaçlama, İstanbul Fatih’te kurumsal kimliğini bozmadan, müşteri memnuniyeti esaslı hizmet politikasıyla, Yenikapı semti sakinlerine en iyi ilaçlama hizmetini vermek için çalışmalarına halen devam etmektedir.

Böcek ilaçlama Yenikapı, en ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile rakiplerinin her daim bir adım daha önünde bulunmaktadır. Yenikapı semti, Sanayi sitesinin ve daha birçok yeni yapıların, yapım çalışmalarının devam ettiği semttir. Yenikapı’da böcek ilaçlama hizmeti almak çok önemlidir.

Yenikapı Periyodik Böcek İlaçlama

Yenikapı böcek ilaçlama, periyodik olarak uygulanan ilaçlamalarda, rakiplerinin aksine uygun ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir. Periyodik ilaçlamalar, maliyetli olabilmektedir. Böcek ilaçlama firmaları arasındaki bazı firmalar, maliyeti düşürmek adına kalitesiz ilaçlar kullanmaktadırlar. Yenikapı böcek ilaçlama hizmetleri, Sağlık Bakanlığı onaylı, kaliteli böcek ilaçları ile hizmet vermektedir. Ziraat mühendislerinden oluşan uzman kadromuz ve eğitimli böcek ilaçlama servisi elemanlarımız ile günün her saati, haftanın her günü hizmetinizdeyiz. Kesintisiz hizmetimizden ve en iyi ilaçlama yöntemlerimizden faydalanabilmek için tek yapmanız gereken, irtibat numaralarımızdan bizi aramak olacaktır.

İlaçlama Yöntemlerimiz;

  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare istasyonları
  • Kokulu İlaçlama
  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama

Böcek ilaçlama Fatih’in Yenikapı semti servislerimiz, gümüş böceği, kene, teşbih böceği, Amerikan hamam böceği, güve, Alman hamam böceği, oryantal hamam böceği, yılan, pire, örümcek, mobilya kurdu, kırkayak, akrep bit, fare, hamam böceği, fındık faresi, ev faresi, tahtakurusu, lağım faresi, çekirge, kalorifer böceği, yılan, çatı faresi gibi haşere türlerini ve daha birçok zararlı canlı türünü %100 garantili ilaçlama yöntemleri ile ilaçlamaktadır.

7/24 müşteri temsilcilerimizden, haşerelerle ilgili bilmek istediğiniz tüm konularda bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir