Zeytinburnu Böcek İlaçlama

İlçemizin nüfusu son yıllarda oldukça hızlı bir şekilde artış göstermekte, imari açıdan ise gelişmektedir. Gerek okullar ve hastaneler, gerek alışveriş mağaza ve depoları
Zeytinburnu’nda fazlasıyla yer almaktadır. Bu saydıklarımızın yanında hem yeşil alanların hem de deniz kıyısında olmasının bir etkisi olarak böcekler de ilçemizi sık sık ziyaret etmekte, halkımızı huzursuz etmektedir.

İlçemizde İlaçlama İşlemi Yaptığımız Mekanlar;

  • Sahil şeridi ve tüm piknik alanları,
  • Park ve bahçeler,
  • Ev ve iş yerleri,
  • Alışveriş merkezleri, mağazaları, depoları,
  • Yeme-içme işletmeleri,
  • Fabrikalar,
  • Tüm okullar ve öğrenci yurtları,
  • Camiler, müzeler, tarihi alanlar,
  • Toplu taşıma araçları ve özellikle ilçemizde tüm bağlantı noktaları bulunan tramvay, metro, metrobüs,
  • Özel araçlar gibi dilediğiniz her nokta ilaçlanmaktadır.

İlaçlama işlemlerimiz tüm haşereleri kapsamakla birlikte, haşerelerin evinize girmesini de önleyici niteliktedir. Genellikle ilçemizden şikayet aldığımız  böcekler, hemen her yerde yaşayabilen ve bulunan kalorifer böcekleri, hamam böcekleri, kakalak, kene ve piredir. Ayrıca çağrı merkezlerimizden sık sık gümüş böceği, halı böceği, mayt, akar, mite, çıyan, kertenkele, tespih böceği, sümüklü böcek, kırkayak, danaburnu, fare, sinek gibi haşereler için de ilaçlama hizmeti alınmaktadır.  Bu saydıklarımıza ek olarak en az 50 türden haşere ilaçlaması yapan firmamız en modern ilaçlama yöntemlerini uygulamaktadır. İlaçlama işlemi uygulayan kadromuz ise, her biri her ilaçlama işlemi konusunda deneyimli ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır.

Zeytinburnu Böcek İlaçlama servisine çağrı merkezimiz üzerinden ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. Ayrıca sitemizde sizler için bulunan böcek ilaçlama talep formlarımızı da doldurarak müşteri temsilcilerimizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Fatih böcek ilaçlama şirketleri arasında yer alan servisimiz 7/24 hizmet sunarak Fatih halkının böcek, haşere ve kemirgen sorunlarına çare oluyor. Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olmakla birlikte uzman ekip üyelerimiz ve profesyonel ziraat mühendisleriyle birlikte çalışmaktayız. Tüm çalışmalarımız İstanbul Fatih ilçesinde böcek, fare, pire, hamam böceği vb. haşere türlerine karşı ilaçlama yaparak ilçe halkına garantili hizmet sunmaktan ibarettir.

Fatih Haşere İlaçlama

Haşere istilasından kurtulmanın tek yolu ise ancak profesyonel bir böcek ilaçlama desteği almaktır. Fatih haşere ilaçlama firması bu gibi eski yerleşim mekanlarına özel yöntemler uygulayarak insanlara haşere ilaçlama hizmeti vermektedir. Tüm yöntemlerimiz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Alınan onaylar belirli periyotlarla Sağlık Bakanlığı tarafından denetlenerek yenilenmektedir. Haşere ilaçlama şirketimiz fatih’te bulunan tüm semt ve mahallelere hizmet sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.